Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
EN 1.4319 Platten en vellen van roestvrij staal 0,4 - 20,0 mm koudgewalst en warmgewalst X5CrNi17-7
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | EN 1.4319 |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
2205 Duplexplaat van roestvrij staal S31803 Duplexplaat van roestvrij staal s32205 sS Platen
| Naam van de producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 2205 / 1.4462 / UNS S32205 / UNS S31803 |
| Dikte: | 0.630.0mm |
Warmgewalste 316Ti roestvrij staalplaat nr. 1 Afwerking Intergranulaire corrosiebestendig industriële kwaliteit
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 316Ti |
| Dikte: | 3.0 - 80.0mm |
EN 1.4539 / 904L Roestvrijstalen Plaat & Platen 4*8ft / 1.5*6m SS Plaat Met EN 10204-3.1 Certificaat
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 904L / N08904 |
| dikte: | 1,5-50,0 mm |
304 Roestvrijstalen Dakplaat met 0,4-2,0 mm Dikte en Weerbestendig Golfplaat van Roestvrij Staal
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Graad 304 roestvrij staal gegolfde dakplaat met 0,4 mm-2,0 mm dikte en maatmaat
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
316Ti Roestvrijstalen Plaat - 1.4571 Warmgewalst Corrosiebestendig met Gepolijst Oppervlak
| Model-NR.: | 316ti |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
201 roestvrij staalblad en Plaat BAOSTEEL 201 Roestvrij staalss Plaat 0,3 - 16.0mm in Voorraad
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 201 |
| Dikte: | 0.416.0mm |
UNS S31277 Super austenitische roestvrijstalen plaat 27-7Mo SS plaat ASTM A240
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | UNS S31277 |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
AISI 201 304 316L Roestvrij staal geperforeerd plaat gat Diameter 1 mm - 20 mm
| Producten: | Geperforeerd plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| De diameter van het gat: | 1.0 - 20.0 mm |

