Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
Europese norm 1.4404 / 316L / S31603 Roestvrij staal plaat 0,6 - 80,0 mm Dikte van TISCO
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 1.4404 / 316L / S31603 |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
AISI304 roestvrijstalen waterrimpelplaat 4FT * 8FT reliëfplaat met gepolijst oppervlak
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Super Duplex S32760 roestvrijstalen plaat warmgewalst 3.0 - 40.0 mm SS plaat voor chemische ruimte
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | UNS S32760 |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Warmgewalste 316Ti S31668 DIN1.4571 Roestvrijstalen Plaat voor Chemische Verwerking & Warmtewisselaars
| Producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 316ti |
| Dikte: | 0.6 - 80.0 mm |
EN 1.4659 Blad en platen van roestvrij staal SS Plaat X1CrNiMoCuNW24-22-6 Blad met gegevens van roestvrij staal
| Producten: | Platen en vellen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | EN 1.4659 |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Duplex 2205 de Bladen van de Roestvrij staalplaat S31803/S32205/EN 1,4462 TISCO BAOSTEEL
| Productennaam: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 2205 |
| Dikte: | 0.630.0mm |
S31254 254SMO Warmgewalste legeringen Roestvrijstalen platen 0,6 - 30,0 mm Dikte
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | 254SMO |
| Dikte: | 0.630.0mm |
Warmgewalste 321 roestvrijstalen plaat met een dikte van 3-14 mm en een heldere oppervlaktebehandeling
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
ASTM A240 UNS S31266 roestvrij staalplaat austenitische roestvrij hoge legering van BAOSTEEL
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | UNS S31266 |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Warmgewalste 310S roestvrijstalen plaat met pickeloppervlak en aangepaste grootteopties
| Model-NR.: | 310s |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |

