Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
316Ti (1.4571) Roestvrijstalen Plaat Warmgewalst met Gepolijst Oppervlak voor Hoge Temperatuur Toepassingen
| Model-NR.: | 316ti |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Posco 321 Roestvrijstalen Plaat Koudgewalst met Helder Oppervlak voor de Russische Markt
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Koudgewalste roestvrijstalen dakplaat met helder oppervlak in aangepaste maten
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Groot- en detailhandel Koudgewalste Helder Oppervlak Golfplaat Roestvrij Staal Dakplaten in Maatwerk Maten
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
XM-31 / S21400 Plaat en plaat van roestvrij staal met helder oppervlak in koudgewalste en warmgewalste opties
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
1.08.0mm 316L Roestvrij staalplaat Geruite 1,4404
| Productennaam: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |
Koudgewalste/Warmgewalste Dikte van 321 Roestvrij staalstroken 0,1 - 12.0mm van POSCO TISCO
| Producten: | roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Precieze roestvrijstalen banden SUS304, 304, 1.4301 SS Strip spoelen EN10204-3.1 Gecertificeerd
| Producten: | roestvrijstalen strip |
|---|---|
| Dikte: | 0.13.0mm |
| breedte: | Binnen 1219 mm |
Hittebestendige S31008 / 1.4845 / 310S roestvrijstalen plaat 4ft*8ft 5ft*10ft SS plaat met EN 10204-3.1 certificaat
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 310S / 1.4845 / S31008 |
| dikte: | 0,5-80,0 mm |
321 Roestvrijstalen Plaat met 2000 mm Breedte en 3,0 - 40,0 mm Dikte voor Hoge Temperatuur Toepassingen
| Breedte: | 2000 mm |
|---|---|
| Dikte bereik: | 3,0 - 40,0 mm |
| Modelnummer: | 321 |

