Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
Warmgewalste S30408 roestvrijstalen plaat van 1800 mm ASTM A240 AISI 304
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
ASTM A240 AISI 304 warmgewalste roestvrijstalen plaat met gepolijst oppervlak 1220*2440mm SUS304 plaat
| Dikte: | Koudgewalst: 0,4 mm-3 mm, warmgewalst: 3,0 mm-100 mm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm, 1219mm, 1250mm, 1500mm, 1800mm, 2000mm |
| Lengte: | 1000 mm-6000 mm |
Precisie roestvrijstalen plaat 0,1-30mm 304 316L 2205 kwaliteiten
| Producten: | Roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 304 304L 316L 310S 321 2205 2507 904L 254SMO. enz. |
| Dikte: | 0,4 -80,0mm |
Koudgewalste dakplaat van roestvrij staal met aangepaste afmetingen en weerbestendige gegolfde panelen
| Materiaalkwaliteit: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Dikte bereik: | 0.4 mm - 2,0 mm |
| Breedte: | AANGEPAST |
Koudgewalst licht oppervlak corrosiebestendig roestvrij staal 405 plaat en SS 405 plaat
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Hoogwaardige 321 Roestvrij Staalplaat Warmgewalst met 1500 mm Breedte en Corrosiebestendigheid
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
EN 2.4660 Roestvrijstalen plaat legering UNS S31254 Roestvrijstalen plaat 4ft*8ft 5ft*20ft
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | 254SMO |
| Dikte: | 0.630.0mm |
416 roestvrij staalstaaf ¥ koud afgewerkt, magnetisch, ideaal voor kleppen en assen
| Productennaam: | 416 roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Warmtebestendige graad 321 roestvrijstalen plaat ASTM A240 legering 321 plaat
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Tisco 321 Roestvrijstalen Plaat en Blad met 1800 mm 2000 mm Breedte en 3,0 - 14,0 mm Dikte
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |

