Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm standard copper alloy bar ] bij elkaar passen 478 producten.
ASTM-standaard C10200 koper ronde staaf glad oppervlak zonder boor C102 koperstaaf
| Naam van de producten: | Koperen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 200 mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |
ASTM-Standard Inconel 625 Nickel Alloy Round Bars in Custom Sizes
| Producten: | Inconel 625 Ronde Bar |
|---|---|
| Cijfer: | Inconel 625 |
| Diameter: | 10 - 350mm |
Incoloy 800H Hoogtemperatuur & Corrosiebestendig Nikkel-IJzer-Chromium legeringsstaaf
| Producten: | Incoloy 800H ronde staaf |
|---|---|
| Cijfer: | INCOLOY 800H |
| Diameter: | 10 - 350mm |
990,9% Pure Copper Solid Bar C11000 ASTM EN DIN Standard 4 - 250 mm Diameter
| Naam van de producten: | Koperen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 200 mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |
TU1 Klasse C10100 Puur koper ronde staaf staafstofvrij CDA102
| Naam van de producten: | Koperen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 200 mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |
ASTM B152 Niet-gelegeerd Koperen Pijp 8mm Rechte Buis voor Airconditioning
| Legering: | Niet-gelegeerd |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Dikte: | 0,3 - 50 mm |
C10200 Koper Ronde Staaf/ C102 Koperstaaf 1m 2m 3m 6m Lange Koperstaven
| Naam van de producten: | Koperen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 200 mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |
T1 Koperbalk OF-CU Koper Ronde balken Diameter 10 - 300 mm 99,9% Puur koper
| Naam van de producten: | Koperen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 200 mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |
ASTM Standaard C10200 C11000 Koperen Staaf en Messing Staaf met 3-320 mm Diameter voor Smeden en Industrieel Gebruik
| Model-NR.: | C10200 C11000 |
|---|---|
| Legering: | Legering |
| Kleur: | geel |
C10200 C11000 ASTM Standard Ronde koperstaaf en koperstaaf van koper met een diameter van 5/8 inch
| Model-NR.: | C10200 C11000 |
|---|---|
| Legering: | Legering |
| Kleur: | geel |

