Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
AISI316L EN 1.4404 Roestvrij staal plaat 0,6 - 8,0 mm roestvrij plaat
| Producten: | roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | 304 316L |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Warmgewalste 321 roestvrijstalen plaat EN 1.4541 SS Plaat 3.0 - 16.0 mm
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 321 / 1.4541 / s32100 |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Warmgewalste roestvrijstalen plaat 310 / 310S / 310H Hittebestendige stalen platen Laser snijden
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
ASTM EN DIN roestvrijstalen platen warmgewalst 254SMO voor ketels en drukvaten
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | 254SMO |
| Dikte: | 0.630.0mm |
HV540 - 600 Hoge hardheid 301 roestvrij staalplaat 0,1 - 3,0 mm met een binnendiameter van 508 mm
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-2,5 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Soft Type 1/4H 1/2H 3/4H Volhard AISI304 roestvrijstalen strips spoelen
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.13.5mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
AISI301 Full Hardness SS strips voor de lente
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.01 - 3,0 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
304 het spiegelhaarscheurtje beëindigt Roestvrij staalblad Rose Gold 0.32.0mm
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staalblad |
| Rang: | 201 304 430 316L |
2 mm 2,5 mm 3 mm 4 mm 5 mm 6 mm 8 mm Dikte roestvrij staal gekabelde plaat Anti-glijplaat
| Producten: | roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | 304 316L |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Gladde Rand 316L/316H/316Ti Roestvrijstalen Strips en Rollen Breedte 5 - 1500mm
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-8.0mm |
| Width: | within 1500mm |

