Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
Slit roestvrijstalen spoelband met BA-oppervlak GB3280 Standaard 0,05 mm dikte voor precisie toepassingen
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Heldere oppervlakte 304 BA roestvrij staal spoel 0,2 - 2,0 mm SS spoel 1000 mm 1219 mm
| Producten: | Kool van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 16.0 mm |
0.4 - 3,0 mm koudgewalst 304L roestvrij staalplaat van de categorie 1.4306 SS Plaat voor industrieel en decoratief gebruik
| Dikte bereik: | 0,4 - 3,0 mm |
|---|---|
| Materiaalkwaliteit: | 304L (1.4306) |
| chromiuminhoud: | 18-20% |
Koudgewalst roestvrij staalplaat van de kwaliteit 304L met gepolijst oppervlak en 0,1-5,0 mm dikte in voorraad
| Modelnummer: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalst 254SMO roestvrij staalplaat met gepolijst oppervlak en 0,3 - 14,0 mm dikte in voorraad
| Model-NR.: | 254SMO |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
JIS G4312-2019 SUS436L Koudgewalste Roestvrijstalen Spoel met Gepolijst Oppervlak en 0,3-3 mm Dikte
| Modelnummer: | 436L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalste gepolijste oppervlakte roestvrijstalen band 0,1 - 3,0 mm Dikte voor industriële toepassingen
| Dikte bereik: | 0,1 mm - 3,0 mm (koudgewalst), 3,0 mm - 10 mm (warmgewalst) |
|---|---|
| Breedte bereik: | 5 mm - 1500 mm (koudgewalst), 10 mm - 2000 mm (warmgewalst) |
| Vorm: | Vlak |
Mechanisch roestvrijstalen spoelstrip 1 mm dikte 2B oppervlak RoSH goedgekeurd
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Beide maat PVC Protect Film BA Oppervlakte roestvrij staal spoel Klasse 304 / AISI304 / EN 1.4301
| Producten: | Kool van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 16.0 mm |
Tisco 304L Roestvrij Staalplaat 0.4 - 3.0mm Dikte Koudgewalst met 4FT*8FT Maat op Voorraad
| Model-NR.: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |

