Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
Z275 Zinkcoating koudgewalste gegalvaniseerde stalen spoel voor containerplatentoepassingen
| Basismetaal: | Gegalvaniseerde stalen spoelen, aluminiumzink stalen spoelen |
|---|---|
| Productiviteit: | 200.000 ton/jaar |
| Dikte: | 0,12-3 mm |
254SMO UNS S31254 Roestvrijstalen Plaat met 0,5-50 mm Dikte Koudgewalst en Gepolijst Oppervlak
| Model-NR.: | 254SMO |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
ASTM A240 304 roestvrijstalen plaat koudgewalst nr. 4 afgewerkt met PE-film
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Tisco Koudgewalste 2B Oppervlak 304 Roestvrijstalen Plaat met PVC Coating voor Industriële Toepassingen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Koudgewalst 304 roestvrij staalplaat met 2B BA afwerking DIN1.4301 voor industriële toepassingen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
JIS G4305 Standaard Koudgewalste Gepolijste Roestvrijstalen Plaat en Plaat
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Klasse 201 J1 J3 roestvrijstalen band en band met een dikte van 1 mm en 2 mm met behulp van koudgewalste techniek
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Koudgewalste 304L roestvrijstalen spoel met een breedte van 20-1240 mm en een gepolijst oppervlak
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Koudgewalste gepolijste oppervlakte roestvrijstalen band SS bandbreedte 10-1500 mm
| Dikte bereik: | 0,1 mm - 10,0 mm |
|---|---|
| Breedte bereik: | 5 mm - 2000 mm |
| Vorm: | Vlak |

