Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Others
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
EN 10204-3.1 Certificaat koudgewalst gepolijst 304L roestvrij staalplaat
| Model-NR.: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalst 254SMO roestvrij staalplaat met gepolijst oppervlak en corrosiebestendigheid
| Dikte: | Koudgewalst: 0,3 mm-3 mm, warmgewalst: 3,0 mm-80 mm |
|---|---|
| Standaard maat: | Koudgewalst: 1000*2000mm, 1219*2438mm, 1500*3000mm; Warmgewalst: 1500*6000mm, 1800*6000mm, 2000*6000 |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
304L Roestvrijstalen Plaat Koudgewalst met Gepolijst Oppervlak voor Corrosiebestendigheid
| Model-NR.: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
ASTM A240 304L koudgewalst roestvrij staalplaat met gepolijst oppervlak UNS S30403 plaat
| Model-NR.: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
EN 10204-3.1 Gecertificeerd 304L Roestvrij Staalplaat Koudgewalst met 0,3 - 3,0 mm Dikte en Gepolijst Oppervlak
| Model-NR.: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Warmgewalst en koudgewalst 304 roestvrij staalplaat met gepolijst oppervlak voor industriële toepassingen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
316Ti Roestvrijstalen Plaat 0.4 - 3.0mm SS Plaat Koudgewalste Techniek van TISCO
| Materiaalkwaliteit: | 316ti |
|---|---|
| Dikte bereik: | 0,4 - 3,0 mm |
| Koud gerolde dikte: | 0.3mm3mm |
ASTM A240 317L roestvrij staalplaat met koudgewalste techniek en gepolijst oppervlak
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
UNS 31803 Roestvrijstalen Plaat & Plaat met 0,6 - 80 mm Dikte Koudgewalst en Gepolijst Oppervlak
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |

