Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
JIS G3312 Πρότυπο DX51D + Z LFQ Προβαμμένο πηνίο χάλυβα χρώματος για εφαρμογή πλάκας κοντέινερ
Λεπτομέρειες
| Πάχος | 0,12 - 3,0 mm (Γαλβανισμένο), 0,25 - 3,0 mm (Galvalume), 0,12 - 1,2 mm (Προβαμμένο) | Πλάτος | 914mm, 1000mm, 1200mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm ή προσαρμοσμένο |
|---|---|---|---|
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος | Βάρος πηνίου | 2 τόνοι - 8 τόνοι |
| Εσωτερική διάμετρο πηνίου | 508 mm ή 610 mm | Επικάλυψη ψευδαργύρου | Δελτίο ΕΚΤ αριθ. |
| Επικάλυψη αργιλίου | AZ40 - AZ180 | Τύπος ζωγραφικής | PE, HDP, SMP, PVDF |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Κανονική σπάγγα, μη σπάγγα, μικρή σπάγγα, μεγάλη σπάγγα | Πάχος επίστρωσης | 20-25um/5-10um |
| Επικάλυψη στρώσεων | Πάνω από 2 στρώματα, κάτω 1 στρώμα | Πάχος μοτίβου | 0,17 - 1,5 χλστ |
| Αντοχή στη θερμότητα | > 300 ° C | Σύνθεση κράματος | 55% Al, 43% Zn, 2% Si |
| Τύπος άκρης | Σχισμή άκρη | ||
| Επισημαίνω | JIS G3312 Standard PPGI,DX51D + Z LFQ Πηνίο από χάλυβα με έγχρωμη επίστρωση,Εφαρμογή Πιάτου Δοχείου Προβαμμένο έγχρωμο πηνίο χάλυβα |
||
Περιγραφή προϊόντων
JIS G3312 / 94 CGCC / GB, T 12754 / DX51D + Z LFQ Προχρωματισμένες περιστροφές χάλυβα
Υψηλής ποιότητας προχρωματισμένες σπείρες από χάλυβα που κατασκευάζονται σύμφωνα με διεθνή πρότυπα, συμπεριλαμβανομένων των προδιαγραφών JIS G3312, 94 CGCC, GB T12754 και DX51D + Z LFQ.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος | Τύπου ατσάλινου χάλυβα / Τύπου ατσάλινου χάλυβα galvalume / Τύπου ατσάλινου χάλυβα galvanized |
|---|---|
| Δάχος | Ζυγισμένο: 0.12-3.0mm. Ζυγισμένο: 0.25-3.0mm. Προχρωματισμένο: 0.12-1.2mm. |
| Διάμετρο | 914mm, 1000mm, 1200mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm ή προσαρμοσμένες απαιτήσεις |
| Διάρκεια | Διάρκεια προσαρμοσμένη στις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βάρος της τροχιάς | 2-8 τόνοι |
| Εσωτερική διάμετρος τροχιάς | 508 mm ή 610 mm |
| Επιφάνεια | Ζυγισμένο: κανονικό σπαγγάλι/μη σπαγγάλι (Z30-Z275). Ζυγισμένο: AZ40-AZ180. |
| Τύπος | ΑΙΣΙ, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, AS |
Κέντρο Προϊόντων
Προχρωματισμένη γαλβανισμένη τροχιά από χάλυβα (ΠΓΧ)
Μετά την προεπεξεργασία της επιφάνειας, συμπεριλαμβανομένης της απολιπαντικής, του καθαρισμού και της επεξεργασίας χημικής μετατροπής,Εφαρμόζεται συνεχής επικάλυψη (μέθοδος επικάλυψης με κυλίνδρους) και στη συνέχεια ψήσιμο και ψύξη.
Διαθέτει ελαφριά κατασκευή, ελκυστική εμφάνιση και εξαιρετικές αντι-διάβρωση.οικιακές συσκευέςΕφαρμόζεται αποτελεσματικά στην αντικατάσταση του ξύλου, επιτρέποντας παράλληλα αποτελεσματική κατασκευή, εξοικονόμηση ενέργειας και πρόληψη της ρύπανσης.
Ζυγισμένη τροχιά από χάλυβα
Σχεδόν το ήμισυ της παγκόσμιας παραγωγής ψευδαργύρου χρησιμοποιείται για τις διαδικασίες γαλβανισμού.
Οι επιφανειακές απαιτήσεις περιλαμβάνουν διάφορες επεξεργασίες που παράγουν τακτικά spangles, μικρά spangles ή μεγάλα spangles.σκουπίδια., υπερβολικό πάχος επικάλυψης, συσκότιση, βρώμα χρωμικού οξέος ή λευκή σκουριά.
Γύρισμα από ατσάλι galvalume
Σύνθεση κράματος 55% αλουμινίου, 43% ψευδαργύρου και 2% πυριτίου στερεωμένο στους 600 ° C. Η δομή αποτελείται από αλουμινωμένο σίδηρο, πυρίτιο και ψευδάργυρο που σχηματίζουν πυκνούς κρυστάλλους τετράδιας σύνδεσης.
Παρέχει ανώτερη αντοχή στη διάβρωση (3 φορές καλύτερη από το καθαρό γαλβανισμένο φύλλο) με διακοσμητικά μοτίβα άνθη ψευδαργύρου ιδανικά για την κατασκευή εξωτερικών πάνελ.Εξαιρετική αντοχή στη θερμότητα αντέχει θερμοκρασίες άνω των 300°C, κατάλληλο για σωλήνες καμινάδων, φούρνους, φωτιστικά και ηλιακές λάμπες.
Εμφανισμένο προϊόν: Τυπωμένο πρότυπο Προχρωματισμένο φύλλο χάλυβα
| Προϊόν | Τύπο πρότυπο Προχρωματισμένο φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Εισαγωγή | Πίνακες χρώματος που έχουν εκτυπωθεί σε γαλβανισμένα ή αλουμινωμένα υποστρώματα ψευδαργύρου με χρήση τεχνολογίας μεταφοράς ή επικαλύψεως με φιλμ |
| Χαρακτηριστικά | Λαμπρά χρώματα, ποικιλία μοτίβων, συμπεριλαμβανομένων των μαρμάρινων κόκκων, του καμουφλάζ και της εκτύπωσης με κόκκους ξύλου |
| Μέγεθος | Μονάδα: 0.17-1.5mm. πλάτος: λιγότερο από 1.5mm. |
| Χρώμα & Σχήμα | Προσαρμόσιμες στις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βασικό υλικό | Φύλλα από γαλβανισμένο χάλυβα / Φύλλα από χάλυβα Galvalume |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 20-25μm/5-10μm |
| Τύπος επικάλυψης | Πάνω από 2 στρώματα, κάτω από 1 στρώμα |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | Φ510mm/610mm |
| Εφαρμογή | Μηχανές οικιακής χρήσης, έπιπλα, πόρτες, παράθυρα, εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση |
Πληροφορίες εμπορίου
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 5 τόνοι |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | TT ή 100% LC σε θέα |
| Συσκευή | Τυπικό πακέτο αξίας θαλάσσης |
| Λιμένας φόρτωσης | Λιμάνι της Σαγκάης, Λιμάνι του Τσιντάο, Λιμάνι του Τιάντζιν |
| Εφοδιασμός εμπορευματοκιβωτίων | 20ft εμπορευματοκιβώτιο FCL, LCL |
| Χρόνος παράδοσης | Εντός 15 ημερών |
Πληροφορίες εταιρείας
Η εταιρεία μας είναι μια σύγχρονη επιχείρηση που ειδικεύεται στην επεξεργασία, πώληση και κυκλοφορία υψηλής ποιότητας πλακών επικάλυψης, που είναι καταχωρημένη στην πόλη Wuxi.Ζυγισμένα, αλουμινίου ψευδαργύρου, ψευδαργύρου αλουμινίου μαγνησίου και αλουμινίου μαγνησίου μαγγανίου υψηλής ποιότητας μεταλλικές πλάκες.
Διατηρούμε στενές σχέσεις συνεργασίας με τα μεγάλα εγχώρια χάλυβα, συμπεριλαμβανομένων των Ye Hui (Κίνα), Baoshan Iron & Steel, Shougang, Magang, Hangang, Rizhao Steel και Jiangyin Zongcheng Steel.Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται ευρέως σε κτίρια από χάλυβα, μεταλλικά οικοδομικά υλικά, ατσάλινα σιλό, σωλήνες εξαερισμού, μηχανικές και ηλεκτρικές οικίες, πλάκες οικιακών συσκευών, ανελκυστήρες, πλάκες καθαρισμού και εξαρτήματα τυπώματος αυτοκινήτων.
Η έμπειρη ομάδα μας (μέσος όρος 8+ ετών εμπειρίας στον κλάδο) παρέχει εξατομικευμένες λύσεις εφοδιασμού για τη βελτίωση της αποτελεσματικότητας της αλυσίδας εφοδιασμού.Έχουμε συμμετάσχει στην προμήθεια υλικών και τεχνικές υπηρεσίες για πολλά μεσαία και μεγάλα μηχανικά έργα σε εγχώρια και διεθνή κλίμακα.
Δεσμευόμενοι στην αξιακή μας αντίληψη της βιώσιμης ανάπτυξης,προσπαθούμε να παρέχουμε τέλειες λύσεις ζήτησης και να καθιερωθούμε ως ο κορυφαίος προμηθευτής υπηρεσιών υψηλής ποιότητας της Κίνας.
Επικοινωνήστε μαζί μας
Συνιστώμενα προϊόντα

