Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
700mm -1250mm Πλάτος ASTM A653 Προβαμμένα Έγχρωμα Χαλύβδινα Πηνία για Πλάκα Εμπορευματοκιβωτίου
Λεπτομέρειες
| Εύρος πλάτους | 700mm -1250mm | Εύρος πάχους | 0,12 - 3,0 mm (Γαλβανισμένο), 0,25 - 3,0 mm (Galvalume), 0,12 - 1,2 mm (Προβαμμένο) |
|---|---|---|---|
| Βάρος πηνίου | 2 τόνοι - 8 τόνοι | Εσωτερική διάμετρο πηνίου | 508 mm ή 610 mm |
| Επικάλυψη ψευδαργύρου | Δελτίο ΕΚΤ αριθ. | Επιχρισμός αλουμινίου-ζινκού | AZ40 - AZ180 |
| Τύπος ζωγραφικής | PE, HDP, SMP, PVDF | Επιλογές πλάτους φύλλου | 914 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm |
| Πάχος επίστρωσης | 20-25um/5-10um | Επικάλυψη στρώσεων | Πάνω από 2 στρώματα, κάτω 1 στρώμα |
| Αντοχή στη θερμότητα | > 300 ° C | Πάχος μοτίβου | 0,17 - 1,5 χλστ |
| Τυπικά μεγέθη | 1220*2440, 1500*3000, 1500*6000, 2000*6000mm | Τύπος άκρης | Σχισμή άκρη |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Κανονική σπάγγα / μη σπάγγα | ||
| Επισημαίνω | 700mm -1250mm Πλάτος PPGI,Πηνία χάλυβα με έγχρωμη επίστρωση ASTM A653,Εφαρμογή Πιάτου Δοχείου Προβαμμένα Χρωματιστά Πηνία από χάλυβα |
||
Περιγραφή προϊόντων
PPGI / ASTM A653 Προβαμμένα Έγχρωμα Χαλύβδινα Πηνία
Προβαμμένα Έγχρωμα Χαλύβδινα Πηνία Πλάτους 700mm - 1250mm
Προδιαγραφές Προϊόντων
| Όνομα Προϊόντων | Γαλβανισμένο Χαλύβδινο Φύλλο / Φύλλο Χαλύβδου Galvalume / Προβαμμένο Γαλβανισμένο Χαλύβδινο Φύλλο |
|---|---|
| Πάχος |
Γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο: 0.12 - 3.0mm Φύλλο χάλυβα Galvalume: 0.25 - 3.0mm Προβαμμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο: 0.12 - 1.2mm |
| Πλάτος | 914mm, 1000mm, 1200mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm ή προσαρμοσμένες απαιτήσεις |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βάρος Πηνίου | 2 - 8 Τόνοι |
| Εσωτερική Διάμετρος Πηνίου | 508mm ή 610mm |
| Επιφάνεια |
Γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο: Κανονικό σπινθήρισμα / χωρίς σπινθήρισμα Ψευδάργυρος: Z30 - Z275 Φύλλο χάλυβα Galvalume: AZ40 - AZ180 Προβαμμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο: Τύπος βαφής: PE, HDP, SMP, PVDF |
| Πρότυπο | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, AS, κ.λπ. |
Προβαμμένο Γαλβανισμένο Χαλύβδινο Πηνίο (PPGI)
Το προβαμμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο πηνίο, γνωστό και ως PPGI ή έγχρωμη πλάκα, χρησιμοποιεί ψυχρά ελασματοποιημένη χαλύβδινη πλάκα και γαλβανισμένη χαλύβδινη πλάκα ως βασικά υλικά. Μετά την προεπεξεργασία της επιφάνειας, συμπεριλαμβανομένης της απολίπανσης, του καθαρισμού και της χημικής μετατροπής, η επίστρωση εφαρμόζεται με συνεχή μέθοδο επίστρωσης με κύλινδρο, ακολουθούμενη από ψήσιμο και ψύξη. Η επικαλυμμένη χαλύβδινη πλάκα προσφέρει ελαφρύ βάρος, ελκυστική εμφάνιση και εξαιρετική αντιδιαβρωτική απόδοση, και μπορεί να επεξεργαστεί απευθείας. Λειτουργεί ως καινοτόμο πρώτη ύλη για την κατασκευή, τη ναυπηγική, την κατασκευή οχημάτων, τις οικιακές συσκευές, τις ηλεκτρικές βιομηχανίες, αντικαθιστώντας αποτελεσματικά το ξύλο, ενώ επιτρέπει την αποδοτική κατασκευή, την εξοικονόμηση ενέργειας και την πρόληψη της ρύπανσης.
Γαλβανισμένο Χαλύβδινο Πηνίο
Το γαλβανισμένο φύλλο αναφέρεται στην επιφάνεια χαλύβδινης πλάκας με επίστρωση ψευδαργύρου. Η γαλβάνιση αντιπροσωπεύει μια οικονομική και αποτελεσματική μέθοδο πρόληψης σκουριάς, χρησιμοποιώντας περίπου το ήμισυ της παγκόσμιας παραγωγής ψευδαργύρου. Οι απαιτήσεις επιφάνειας περιλαμβάνουν διάφορες καταστάσεις όπως κανονικό σπινθήρισμα, μικρό σπινθήρισμα και μεγάλο σπινθήρισμα ανάλογα με τις μεθόδους επεξεργασίας της διαδικασίας επίστρωσης. Τα γαλβανισμένα φύλλα πρέπει να διατηρούν καλή εμφάνιση χωρίς ελαττώματα επιβλαβή για τη χρήση του προϊόντος, συμπεριλαμβανομένης της μη επίστρωσης, των οπών, των ρωγμών, της αφρώδους ουσίας, της υπερβολικά παχιάς επίστρωσης, της τριβής, της βρωμιάς χρωμικού οξέος ή της λευκής σκουριάς.
Χαλύβδινο Πηνίο Galvalume
Το φύλλο χάλυβα Galvalume αποτελείται από μια δομή κράματος αλουμινίου-ψευδαργύρου που περιλαμβάνει 55% αλουμίνιο, 43% ψευδάργυρο και 2% πυρίτιο στερεοποιημένο στους 600°C. Η πλήρης δομή σχηματίζει έναν πυκνό κρύσταλλο τετραπλής σύνδεσης αλουμινίου-σιδήρου, πυριτίου και ψευδαργύρου. Αυτό το υλικό παρέχει ανώτερη αντοχή στη διάβρωση — τρεις φορές μεγαλύτερη από το καθαρό γαλβανισμένο φύλλο — με διακοσμητικές επιφάνειες ψευδαργυρικών λουλουδιών κατάλληλες για εξωτερικά πάνελ κτιρίων. Η αντοχή στη διάβρωση προέρχεται κυρίως από την προστατευτική λειτουργία του αλουμινίου. Το φύλλο χάλυβα Galvalume επιδεικνύει εξαιρετική αντοχή στη θερμότητα, αντέχοντας σε θερμοκρασίες άνω των 300°C, παρόμοια με την αντοχή στην οξείδωση σε υψηλή θερμοκρασία του φύλλου χάλυβα με επίστρωση αλουμινίου, καθιστώντας το ιδανικό για σωλήνες καμινάδας, φούρνους, φωτιστικά και αμπαζούρ ηλιακών λαμπτήρων.
Προβαμμένο Φύλλο Χάλυβα με Εκτύπωση Σχεδίου
| Προϊόντα | Προβαμμένο Φύλλο Χάλυβα με Εκτύπωση Σχεδίου |
|---|---|
| Εισαγωγή | Έγχρωμη πλάκα εκτυπωμένη σε γαλβανισμένη πλάκα, αλουμινο-ψευδαργυρική πλάκα και άλλα υποστρώματα χρησιμοποιώντας τεχνολογία εκτύπωσης μεταφοράς ή κάλυψης με φιλμ |
| Χαρακτηριστικά | Φωτεινά χρώματα και ποικιλία, κυρίως εφαρμόζεται σε έγχρωμες πλάκες εκτύπωσης με σχέδιο μαρμάρου, παραλλαγής και ξύλου |
| Μέγεθος | Πάχος: 0.17 - 1.5mm, Πλάτος μικρότερο από 1.5mm |
| Χρώμα και Σχέδιο | Προσαρμοσμένο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βασικό Υλικό | Γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο / Φύλλο χάλυβα Galvalume |
| Πάχος Επίστρωσης | 20-25um/5-10um |
| Τύπος Επίστρωσης | Πάνω από 2 στρώσεις, κάτω 1 στρώση |
| ID Πηνίου | Φ510mm/610mm |
| Εφαρμογή | Χρησιμοποιείται ευρέως σε οικιακές συσκευές, έπιπλα, πόρτες και παράθυρα, εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση |
Εμπορικές Πληροφορίες
| MOQ | 5 Τόνοι |
|---|---|
| Όρος Πληρωμής | TT ή 100% LC κατά την όψη |
| Συσκευασία | Τυπική Συσκευασία Αξιόπλοης Θάλασσας |
| Λιμάνι Φόρτωσης | Λιμάνι Σαγκάης, Λιμάνι Τσινγκντάο, Λιμάνι Τιαντζίν |
| Φόρτωση Εμπορευματοκιβωτίου | 20ft εμπορευματοκιβώτιο FCL, LCL |
| Χρόνος Παράδοσης | Εντός 15 ημερών |
Πληροφορίες Εταιρείας
Η εταιρεία μας είναι μια σύγχρονη επιχείρηση που ειδικεύεται στην επεξεργασία, πώληση και κυκλοφορία χαλύβδινων πλακών υψηλής ποιότητας, εγγεγραμμένη στην πόλη Wuxi. Προσφέρουμε ολοκληρωμένες σειρές προϊόντων, συμπεριλαμβανομένων χρωμίου, γαλβανισμένων, αλουμινο-ψευδαργυρικών, ψευδαργύρου-αλουμινίου-μαγνησίου και αλουμινίου-μαγνησίου-μαγγανίου χαλύβδινων πλακών υψηλής ποιότητας.
Διατηρούμε ισχυρές συνεργατικές σχέσεις με μεγάλα εγχώρια χαλυβουργεία, συμπεριλαμβανομένων των Ye Hui (Κίνα), Baoshan Iron & Steel, Shougang, Magang, Hangang, Rizhao Steel και Jiangyin ZongCheng Steel. Τα προϊόντα μας βρίσκουν εκτεταμένες εφαρμογές σε μεταλλικές κατασκευές, μεταλλικά δομικά υλικά, χαλύβδινους σιλό, σωλήνες εξαερισμού, περιβλήματα μηχανικού και ηλεκτρικού εξοπλισμού, πλάκες οικιακών συσκευών, ανελκυστήρες, πλάκες καθαρισμού, εξαρτήματα πρεσαρίσματος αυτοκινήτων και άλλους τομείς. Από την ίδρυσή μας, έχουμε συνεργαστεί με εργοστάσια για την παροχή υλικών και τεχνικών υπηρεσιών για πολυάριθμα μεσαία και μεγάλα έργα εγχώρια και διεθνώς.
Οι εργαζόμενοί μας έχουν μέσο όρο άνω των 8 ετών εμπειρίας στον κλάδο, επιτρέποντάς μας να αναπτύσσουμε εξατομικευμένες λύσεις προμήθειας για τους πελάτες, να βελτιώνουμε την αποδοτικότητα της εφοδιαστικής αλυσίδας και να λειτουργούμε ως ο βέλτιστος συνεργάτης σας. Παραμένουμε δεσμευμένοι στην αξία μας για βιώσιμη ανάπτυξη, αφιερωμένοι στην παροχή τέλειων λύσεων ζήτησης, ενώ εργαζόμαστε με εγχώριους και διεθνείς πελάτες για να καθιερωθούμε ως ο κορυφαίος πάροχος υπηρεσιών προϊόντων χάλυβα υψηλής ποιότητας με επίστρωση και επιμετάλλωση στην Κίνα.
Επικοινωνήστε μαζί μας
Συνιστώμενα προϊόντα

