Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface c channel bar ] αγώνας 247 προϊόντα.
Ζεστά έλαση Hastelloy C276 στρογγυλή μπάρα στερεό διάλυμα EN 2.4819 Άξονας από κράμα νικελίου
| Προϊόντα: | Hastelloy c276 γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Αξία: | Χαστέλλοι C276 |
| Διάμετρος: | 10 - 330 mm |
Δάσος από ανοξείδωτο χάλυβα Δάσος U Δάσος C Δάσος / Διάδρομος από ανοξείδωτο χάλυβα / Γωνίες από ανοξείδωτο χάλυβα 304 316L
| Ονομασία των προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Αξία: | 201 304 316L.etc |
304 Χάλυβα ανοξείδωτου χάλυβα γυαλισμένη στρογγυλή ράβδος ψυχρά ελκυστή Εφαρμογές επεξεργασίας τροφίμων
| Ονομασία των προϊόντων: | Φωτεινός φραγμός ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
ράβδος 3m 4m 6m ανοξείδωτου 304 εξαγωνική 201 316L
| Προϊόντα: | Εξαγωνικός φραγμός ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 303 316L 410 420 430 440 |
| Μήκος: | 3m, 4m, 6m ή συνήθεια ως αίτημα |
Πρωταθλήματος 304 από ανοξείδωτο χάλυβα φωτεινή ράβδος ακρίβειας εδάφους ανθεκτική στη διάβρωση για βιομηχανική χρήση
| Ονομασία των προϊόντων: | Φωτεινός φραγμός ανοξείδωτου |
|---|---|
| πρότυπο: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Σίδηρος από ανοξείδωτο χάλυβα 316L 2205 2507 904L SS
| Ονομασία των προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Αξία: | 201 304 316L 2205 2507 904L κλπ. |
304 316L 201 310S Πλάκα Ελαστικός χάλυβας H
| Ονομασία των προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Αξία: | 201 304 316L.etc |
100 - 400 mm πλάτος Ατσάλι Χ δομή / I δομή Εφαρμογή για δομή ERW συγκολλημένη δομή
| Ονομασία των προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Αξία: | 201 304 316L.etc |
Ζεστό ελαστικοποιημένα και συγκολλημένα άξονα I / άξονα H από άξονα H 304 316L 310S 321 347 2205 904L
| Ονομασία των προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Αξία: | 201 304 316L.etc |
Υψηλής ποιότητας σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα με μεγάλη διάμετρο
| Προϊόντα: | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 254SMO |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |

