Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface c channel bar ] αγώνας 247 προϊόντα.
Ζυγισμένη δομή από ανοξείδωτο χάλυβα H βαθμός 304 / 1.4301 / SUS304 δομή από ανοξείδωτο χάλυβα I
| Ονομασία των προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Αξία: | 201 304 316L.etc |
Πύλη από ανοξείδωτο χάλυβα ακριβείας SS Pipe ASTM EN DIN JIS Standard σε μήκος 6m για ιατρικό τομέα
| Προϊόντα: | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
Χάλυβας από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Διπλός σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | AISI316L / 1.4404/ 316S13 |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
UNS S32750 Super Duplex ατσάλινο σωλήνα σωλήνα 2507 ατσάλινο κούφιο σωλήνα σε μήκος 6m
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | Εθνική Εθνική Σταθερότητα (UNS S32750 / 2507) |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
Τύπος θερμής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα TP904L SS Διάμετρος σωλήνα 6mm 8mm 10mm 12mm 14mm 16mm 18mm
| Προϊόντα: | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 904l |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
Ζυγισμένος τύπος από ανοξείδωτο χάλυβα H δέσμη / SS Δάχος δέσμης 4,0 - 30,0 mm σε μήκος 6m
| Ονομασία των προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Αξία: | 201 304 316L.etc |
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 2B, ψύξης, κλάσης 202 / SUS202 SS, χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI202
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 202 |
| Τύπος: | ASTM EN JIS GB |
Αντίθρακα Χρυσό χρώμα νερού κυματισμό 304 βαθμού χαλύβδινο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα για διακοσμητική οροφή
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Το κράμα 347 πιάτο φύλλων ανοξείδωτου cold-rolled το SS 4ft * 8ft 5ft * 10ft 1000mm
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 80.0mm |
317L Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα UNS S31703 Σφίξιμο από ανοξείδωτο χάλυβα 0,1 - 16,0 mm Ζεστό ελαστικό και ψυχρό ελαστικό
| Προϊόντα: | Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος: | 0.1 - 16.0 mm |

