Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface c channel bar ] αγώνας 247 προϊόντα.
Κρύο έλξης έξαγων ράβδου από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή επιφάνεια σε μεγέθη S6-S65mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
Εξαγωνική ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα 201 304 ποιότητας, φωτεινής επιφάνειας, προσαρμοσμένη, μεγέθους S6-S65mm
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
Εξάγωνη Ράβδος από Ανοξείδωτο Ατσάλι με Λαμπερή Επιφάνεια σε Μέγεθος S6-S65mm με Βαθμούς 201 304 316 SS Εξάγωνη Ράβδος
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Μήκος: | 4 Μ |
Παρασκευαστής Απευθείας πώληση ASTM 201 304 316L Hex Bar από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή επιφάνεια και μέγεθος S6-S65mm
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος προδιαγραφών: | S4-S70 |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
Φωτεινή επιφάνεια Ψυχρά Τραβήχτηκε Έξαγωνη μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα σε S6-S65mm Μέγεθος για βιομηχανικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος προδιαγραφών: | S4-S70 |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
316L από ανοξείδωτο χάλυβα Έκταγωνική ράβδος με φωτεινή επιφάνεια και μέγεθος S6-S65mm για κατασκευές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
Λάμψη φωτεινής επιφάνειας από ανοξείδωτο χάλυβα Έξαγωνη μπάρα ASTM A276 Standard σε μέγεθος S6-S65mm
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
Φωτεινή επιφάνεια Ψυχρά Τραβήχτηκε Έξαγωνη μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα σε S6-S65mm Μέγεθος για βιομηχανικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Μήκος: | 4 Μ |
Γύρω από το Hexagon φραγμό ανοξείδωτου φραγμών ανοξείδωτου 201 304 316
| Προϊόντα: | Εξαγωνικός φραγμός ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 303 316L 410 420 430 440 |
| Μήκος: | 3m, 4m, 6m ή συνήθεια ως αίτημα |
Bright Anneal SS303 από ανοξείδωτο χάλυβα στρογγυλή διάμετρος ράβδου 3 - 60,0 mm UNS S30300
| Μορφή: | κύκλος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 303 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |

