Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface c channel bar ] αγώνας 247 προϊόντα.
Σωλήνες από ατσάλι άνθρακα κλάσης AISI1020 ASTM A519 για δομή βαρέος τοίχου
| Προϊόντα: | Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | DN10 - DN600 |
| Δάχος: | 1.0 - 50.0mm |
Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα 1m x 2m / 4ft x 8ft
| Προϊόντα: | Φωτογραφία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 201 316L 430 410S. κλπ. |
| Τύπος: | ASTM EN JIS GB |
Φωτεινή επιφάνεια με αναψύκωση BA καθρέφτης ατσάλινο κύλινδρο / λωρίδες 6K 8K ρολ ατσάλινου
| Προϊόντα: | Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος: | 0.1 - 16.0 mm |
τετραγωνικός σωλήνας ERW Wleded σωλήνων ανοξείδωτου 304 100*100mm στο πάχος 2mm 3mm 4mm μήκους 6m
| Προϊόντα: | Σωλήνας Sauqre ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Τιτανιούχο Μαύρο Μαλλιοειδές Ανοξείδωτο Φύλλο 304 / 1.4301 / SUS304 για Διακόσμηση
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | SUS304 |
| Πάχος: | 0.4 - 2,0 mm |
ASTM EN DIN ΜΒ 201 ελεγμένος 1.08.0mm ανοξείδωτου βαθμός 304 316L πιάτων
| Όνομα προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316L.etc |
| Πάχος: | 1.0 - 8.0mm |
ASTM A269 EN10216 TP310S Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα
| Products: | BA Stainless Steel Pipe |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Standard: | ASTM GB EN |

