Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface c channel bar ] αγώνας 247 προϊόντα.
EN 10204-3.1 Πιστοποιητικό Hastelloy C276 στρογγυλή ράβδος / ράβδος ράβδων από κράμα νικελίου με μικρή MOQ
| Προϊόντα: | Σωλήνες από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Χαστέλλοι C276 |
| Διάμετρος: | DN6-DN400 |
Ωστενιτικό ανοξείδωτο 303 γύρω από τη EN 1,4305 SS ακρίβεια φραγμών που αλέθει 3mm
| Μορφή: | κύκλος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 303 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
6mm Διαμέτρου 316L Ατσάλι Ατσάλι Hexagon Bar ASTM A582 Standard SS Hexagonal Rod
| Διάμετρος: | S6-S65mm |
|---|---|
| Μήκος: | 4 Μ |
| Φινίρισμα επιφάνειας: | Φωτεινό, με γραμμή μαλλιών |
20mm ASTM A276 Εξάγωνη Ράβδος από Ανοξείδωτο Χάλυβα Εξάγωνη Ράβδος SS304 SS316 για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Διάμετρος: | 20 χιλιοστά |
|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
| Τεχνικές: | Ψυχρή έλξη και γυάλισμα |
Ο βαθμός 201 φραγμός 304 ανοξείδωτου κρύο 316L σύρει το φωτεινό EN ASTM JIS DIN
| Προϊόντα: | Εξαγωνικός φραγμός ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 303 316L 410 420 430 440 |
| Μήκος: | 3m, 4m, 6m ή συνήθεια ως αίτημα |
EN 10088 1.4404 / 316L / AISI316 Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα / Στρογγυλή ράβδο από ανοξείδωτο χάλυβα 316L μήκους 6 μέτρων
| Σχήμα: | στρογγυλο |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507.etc |
C11000 Χάλκινη επίπεδη ράβδος T2 Κόκκινη επίπεδη λωρίδα χάλκινης JIS C1100 για δομή
| Προϊόντα: | Χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | Κεφάλαιο 2 |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN DIN JIS |
EN 1.4021 Άξονας από ανοξείδωτο χάλυβα / στρογγυλή άξονα / επίπεδη άξονα / τετραγωνική άξονα SS420 X20Cr13
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |
Διάμετρος 5 - 300 mm Τυποποιημένο οποιοδήποτε μήκος
| Ονομασία των προϊόντων: | Χάλκινη μπάρα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 200 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
AMS 5643 17-4PH SUS630 Ανοξείδωτη Ράβδος Στρογγυλή Θερμής Έλασης Τελειώματος Στερεού Διαλύματος OD 160mm
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Πρότυπο: | Astm en gb jis |
| Βαθμός: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |

