Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface c channel bar ] αγώνας 247 προϊόντα.
Baosteel 321 Ανοξείδωτη Ράβδος και Άξονας Ψυχρής Έλασης με Λεία Επιφάνεια Κοπή Κατά Παραγγελία 6-200mm
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
ανοξείδωτος Hexagon φραγμός ASTM A276 S4-S60 3m 316L φωτεινός
| Προϊόντα: | Εξαγωνικός φραγμός ανοξείδωτου |
|---|---|
| βαθμός: | 201 304 303 316L 410 420 430 440 |
| Μήκος: | 3m, 4m, 6m ή συνήθεια ως αίτημα |
Τραβηγμένος στο κρύο φραγμός ανοξείδωτου ASTM A276 γύρω από το οριζόντια Hexagon τετράγωνο
| Μορφή: | επίπεδος |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
Ίσος 304 φραγμός 30*3 JIS γωνίας ανοξείδωτου - 120*12 με το μήκος 6m
| Μορφή: | Γωνιακή ράβδος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
ASTM A276 UNS S32900 Δυαδική μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα Στρογγυλό σχήμα SS329 μπάρες
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |
316L Ανοξείδωτη Εξαγωνική Ράβδος με Λαμπερή Επιφάνεια και Μέγεθος S6-S65mm για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Προσδιορισμός: | S4-S70 |
| Μέγεθος: | S6-S65mm |
304 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα Έξαγωνη μπάρα με φωτεινή επιφάνεια και μέγεθος S6-S65mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος προδιαγραφών: | S4-S70 |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
201 Έκταγωνική ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή επιφάνεια και μέγεθος S6-S65mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος προδιαγραφών: | S4-S70 |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
AISI304 Ψυχρό έλασης εξαγωνική ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα με φινίρισμα βολής σε μήκους 3m 4m 6m
| Βαθμός υλικού: | AISI304 |
|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Bright, Shot Blasting |
| Τεχνικές: | Ψυχρής έλασης, Γυάλισμα |
Εξάγωνη μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα SS 304 316 με φωτεινή επιφάνεια και εύρος μεγέθους S6-S65mm
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Πρότυπο: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |

