Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled stainless steel round bar ] αγώνας 857 προϊόντα.
Ζεστή έλαση NO.1 Επιφανειακή πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα SA240 κλάση 201 304 316L 310S 321 2205 2507
| Προϊόντα: | Hairline φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 201 304 316L 430. κλπ. |
| τυπικό μέγεθος: | 1000*2000mm 1219*2438mm |
Βιομηχανική ποιότητα 316F Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 316F |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Ανθεκτικό στη διάβρωση 310S Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 1.4845 / S31008 Συνθετικό για ακραία περιβάλλοντα
| προϊόντα: | πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 310S / 1.4845 / S31008 |
| πάχος: | 0,5-80,0 χλστ |
17-4PH Ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα που σκληρύνεται από βροχή με χρώμιο νικέλιο χαλκό και OD 6-300mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 17-4PH/630 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Φωτεινή επιφάνεια βαθμός 17-4PH Άρμα από ανοξείδωτο χάλυβα OD 6-300mm SS Rod
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
αντιολισθητικό ελεγμένο φύλλο ανοξείδωτου 201 304 316L
| Όνομα προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316L.etc |
| Πάχος: | 1.0 - 8.0mm |
Ανθεκτική σε υψηλή σκληρότητα ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα 17-4PH, διάμετρος 3-200mm, μετά από στερεά διάλυση, για βιομηχανικές εφαρμογές
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Υψηλή σκληρότητα 410 σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα AISI410 ASTM A213 DN10 - DN300
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 410 |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
Λάμψη από ανοξείδωτο χάλυβα 17-4PH σε μήκος 6 μέτρων με διάμετρο 3 mm - 55 mm
| Εύρος διαμέτρου: | 3mm - 55mm |
|---|---|
| Μήκος: | 6μ |
| Βαθμός υλικού: | 630 / 17-4PH / UNS S17400 |
Λείο Γυαλισμένο Στρογγυλό Ράβδος Ανοξείδωτου Χάλυβα 17-4PH με Σκληρυνόμενη Κατακρήμνιση Στερεού Διαλύματος Διάμετρος 10-50mm σε Απόθεμα
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |

