Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Αποθεματική πώληση DC01 Χάλυβα κυλίνδρων και φύλλων ψυχρής έλασης με πάχος 0,1-3,0 mm και πλάτος 1250 mm
Λεπτομέρειες
| Εύρος πάχους | 0.1 - 3.0mm | Εύρος πλάτους | 201250mm |
|---|---|---|---|
| Κανονικό πλάτος | 750 mm, 914 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm | Ανοχή σε πάχος | +/- 0,02mm |
| Ανοχή πλάτους | +/- 0,02mm | Εσωτερική διάμετρο πηνίου | 508/610 χλστ |
| Βάρος πηνίου | 3-10 τόνους | Παραγωγική ικανότητα | 1500 τόνοι το μήνα |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Λάδι/στεγνό/παθητικοποίηση/τουρσί | Βαθμός υλικού | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
| Τύπος άκρης | Σχισμή άκρη | Τυπική συμμόρφωση | AISI,ASTM,DIN,GB,JIS,BIS,EN |
| Διαθεσιμότητα αποθεμάτων | 50000 KGS | Συσκευασία μεταφοράς | Ξύλινη παλέτα |
| Προσαρμογή μήκους | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών | ||
| Επισημαίνω | DC01 cold-rolled σπείρα χάλυβα,Λαμαρίνα ψυχρής έλασης 0,1-3 |
||
Περιγραφή προϊόντων
DC01 Χάλυβας και περιτυλίγματα από ψυχρά έλαση
Διατίθεται σε αποθεματικό για την πώληση πλακών και κυλίνδρων από χάλυβα που έχουν τυλιχθεί εν ψυχρώ σε εύρος πάχους 0,1-3,0 mm με πλάτος 1250 mm.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Τύπος | ΑΙΣΙ, ASTM, DIN, GB, JIS, BIS, EN |
|---|---|
| Υλικό | Ειδικότερα, η μέθοδος αυτή μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την αξιολόγηση των επιπτώσεων της επιμόρφωσης. |
| Δάχος | 0.11-3.0mm |
| Διάμετρο | 20-1250 χιλιοστά |
| Κανονικό πλάτος | 750mm, 914mm, 1000mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm |
| Διάρκεια | Προσαρμογή στις απαιτήσεις των πελατών |
| Ανεκτικότητα | Δάχος +/- 0,02 mm, πλάτος +/- 0,02 mm |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | 508/610 mm |
| Βάρος της τροχιάς | 3-10 τόνους |
| Κατανάλωση | 1500 τόνοι ανά μήνα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ελαιόλαδο/ξηρά/παθητικοποίηση/αψίλωση |
| Εφαρμογή | Ζυγισμένος χάλυβας, PPGI, πόρτες, οικιακές εφαρμογές, κατασκευή, ναυτιλία και άλλες βιομηχανικές χρήσεις |
Εισαγωγή του προϊόντος
Η πλακέτα από χάλυβα που σχηματίζεται από χάλυβα χάλυβα που σχηματίζεται από χάλυβα από χάλυβα άνθρακα που σχηματίζεται από χάλυβα χάλυβα που σχηματίζεται από χάλυβα χάλυβα που σχηματίζεται από χάλυβα χάλυβα που σχηματίζεται από χάλυβα χάλυβα.τα πλακάκια ψυχρής έλασης προσφέρουν ανώτερη ποιότητα επιφάνειας και ακρίβεια διαστάσεων λόγω επεξεργασίας σε θερμοκρασία δωματίου που αποτρέπει το σχηματισμό οξειδίου του σιδήρουΣε συνδυασμό με την επεξεργασία ανάψυξης, τα φύλλα αυτά αποδεικνύουν εξαιρετικές μηχανικές και τεχνολογικές ιδιότητες που ξεπερνούν τα φύλλα χάλυβα θερμής έλασης.καθιστώντας τους ιδανικούς για διάφορες εφαρμογές, συμπεριλαμβανομένης της κατασκευής οικιακών συσκευών.
Γκαλερί προϊόντων
Πληροφορίες εταιρείας
Είμαστε εξουσιοδοτημένος πράκτορας ποιότητας για κορυφαίους κατασκευαστές χάλυβα, συμπεριλαμβανομένων των Baosteel, Masteel, Meisteel, Ningsteel, και Shangsteel.Η εταιρεία μας ειδικεύεται σε προϊόντα spot και futures από πολλά χάλυβα., υποστηριζόμενη από ολοκληρωμένες υπηρεσίες μάρκετινγκ, προηγμένες εγκαταστάσεις αποθήκευσης και ικανότητες κοπής και διανομής ακριβείας.
Πορτοφόλι προϊόντων
- Κρύο έλαση, θερμό έλαση, γκάλβαντος χάλυβα
- Επικονίαση, ηλεκτρικό χάλυβα, χρωματική επικάλυψη
- Προϊόντα από ανοξείδωτο χάλυβα και κασσίτερο
- Ατσάλι αυτοκινήτων και πλάκες μεσαίου πάχους
- Φύλλα από χαλύβδινο πυριτίου και περιστροφές
Διατηρούμε σταθερές συνεργασίες με μεγάλες εγχώριες χαλυβουργίες και χρησιμεύουμε ως εκπρόσωποι προϊόντων για την Shanghai Baosteel Co., LTD. και συνεργαζόμενοι έμποροι για την Maanshan Iron and Steel Co., LTD.Η διεθνής προμήθειά μας περιλαμβάνει προϊόντα χάλυβα από το Wuhan Iron and Steel, καθώς και προμηθευτές στην Ιαπωνία, την Κορέα, τη Ρωσία και την Ταϊβάν.
Ικανότητες επεξεργασίας
Το εργοστάσιο επεξεργασίας διαθέτει προηγμένες γραμμές κοπής ατσάλινων περιτυλίξεων που διαχειρίζονται με σύγχρονα συστήματα ελέγχου ποιότητας.Παρέχουμε υπηρεσίες επεξεργασίας υψηλής ακρίβειας, ενώ ελαχιστοποιούμε τα απόβλητα μέσω αποδοτικών λειτουργιώνΟι πρόσθετες υπηρεσίες περιλαμβάνουν την τελική συσκευασία, την εξαγωγική συσκευασία και τις εξατομικευμένες λύσεις επεξεργασίας προσαρμοσμένες στις ειδικές απαιτήσεις των πελατών.
Συνιστώμενα προϊόντα

