Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
0.70-2.00mm πάχος Q195 χάλυβα βαθμίδα ψυχρά έλαση σπείρα χάλυβα με προστατευτικό άκρο
| Εύρος πάχους: | 0,70-2,00 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα: | Q195 |
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
Επεξεργασμένο κόψιμο με κρύο έλασμα ατσάλινου κυλίνδρου και φύλλου με σχισμή, πλάτος 10-2000 mm, πάχος 0,11-3,0 mm
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Εύρος πάχους: | 0.11-3.0mm |
Χαλύβδινο πηνίο ψυχρής έλασης βαθιάς υδρορροής κομμένο κατά παραγγελία με πλάτος 10-2000mm για εφαρμογές ακριβείας
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Πρότυπο: | AISI,ASTM,DIN,GB,JIS,BIS,EN |
508mm Coil ID Annealed Oiled SPCC Cold Rolled Steel Coil με πάχος 0,11-3,0 mm
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Βαθμός υλικού: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
0.12mm Πάχος Ψυχρής Κυλίσεως Χαλύβδινο Πηνίο με Κομμένη Άκρη και Πλάτος 10-2000mm για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Πάχος: | 0.12mm |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Τυπικά πλάτη: | 750 mm, 914 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm |
SA276 AISI430F Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα / φωτεινό άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |
UNS S21800 Στρογγυλή ράβδο από ανοξείδωτο χάλυβα Νιτρονική ράβδος 60 από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Η UNS S21800 / Νιτρονική 60 |
| Διάμετρος: | 10 - 350 mm |
Μαύρη φωτεινή στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα Nitronic60 UNS S21800 κράμα 60 κράμα 218 Τελική επεξεργασία στερεού διαλύματος
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Η UNS S21800 / Νιτρονική 60 |
| Διάμετρος: | 10 - 350 mm |
Χαλύβδινο πηνίο ψυχρής έλασης με σχισμή ακμής, πάχους 0,11-3,0mm και πλάτους 10-2000mm, κομμένο κατά παραγγελία
| Τύπος άκρης: | Σχισμή άκρη |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Εύρος πάχους: | 0.11-3.0mm |
Επίπεδος βαθμός φραγμών ανοξείδωτου επίπεδοι φραγμός χάλυβα 304/1.4301/06Cr18Ni9/SS επίπεδοι
| Μορφή: | επίπεδος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |

