Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
Hoogwaardige TISCO koudgewalste roestvrijstalen spoel en strip met 2B BA HL Afwerking 0,1 - 3,0 mm Dikte
| Dikte bereik: | 0.1 - 3.0mm |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
316Ti Roestvrijstalen Plaat 0.4 - 3.0mm SS Plaat Koudgewalste Techniek van TISCO
| Materiaalkwaliteit: | 316ti |
|---|---|
| Dikte bereik: | 0,4 - 3,0 mm |
| Koud gerolde dikte: | 0.3mm3mm |
Custom SA240 SS 304L Roestvrij Staal Strip 2mm 0.25mm Dik Niet-Magnetische Tape
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Koudgewalste SS 304L roestvrijstalen strip spoel met gepolijst oppervlak en 0,1 - 10,0 mm dikte
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Grote diameter DN200 - DN500 SCH40S SCH10S Incoloy 800H buis in 6m lengte
| Producten: | Pijpbuis van nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | UNS N08810 |
| Diameter: | DN200 - DN500 |
High Performance 445 Stainless Steel Sheet Corrosion-Resistant, Durable & Versatile
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 445 |
| Dikte: | 0.3 - 5.0mm |
Precision C276 Pipe Tube Bright Annealing Hastelloy C276 Pipe
| Producten: | Pijp van nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | Hastelloy C276 |
| Diameter: | DN6-DN400 |
Stainless Steel Rebar Diameter S10 - S50mm Theoretisch gewicht van SS Rebars
| Naam van de producten: | van roestvrij staal |
|---|---|
| Diameter: | 8 mm - 50 mm |
| Lange: | 6.1 m of op verzoek in elke lengte |
100 - 400 mm breedte roestvrij staal H-balk / I-balk Toepassing voor structuur ERW gelaste balk
| Naam van de producten: | Roestvrij staalstraal |
|---|---|
| Grootte: | 100*100 - 400*400mm of douane als verzoek |
| Graad: | 201 304 316L.etc |
Hoogwaardige 254SMO roestvrijstalen plaat, ideaal voor chemische en maritieme toepassingen
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 254SMO |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |

