Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm a 500 square tube ] αγώνας 385 προϊόντα.
Φωτεινό ελαστικό TP310S Ατσάλινο σωλήνα χωρίς συγκόλληση Διάμετρος ± 0,05 mm
| Προϊόντα: | Tp310s σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| πρότυπο: | ΑΣTM GB EN |
Incoloy A-286 / UNS S66286 / GH2132 Stainless Steel Bar Heat Resistant Stainless Steel Rod
| Όνομα προϊόντων: | Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Ράβδοι στίλβωσης από ανοξείδωτο χάλυβα 316F Υψηλής αντοχής, κατά της διάβρωσης, μηχανική ακριβείας
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 316F |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
C12000 (TP2) Φωσφορική αποξειδωμένη μπάρα χαλκού Διαμέτρου 4 - 300 mm Ταιριάζοντας οποιοδήποτε μήκος
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | C12000 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Κράμα: | Μη κράμα |
ο γυαλίζοντας σωλήνας ανοξείδωτου 300# 400# 600# για το παράθυρο ασφάλειας και οι πόρτες βαθμολογούν 201 304
| Προϊόντα: | Φωτεινός γυαλισμένος σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Hastelloy G3 στρογγυλή ράβδος νικελίου με βάση κράμα ράβδος διαμέτρου 10 - 250 mm UNS N06030
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Hastelloy G-30 |
| Διάμετρος: | 6 - 250mm |
Incoloy 800H πλάκα φύλλο κράμα 800H/HT πάχος 0,4 - 40,0 mm πλάτος 4ft 5ft Custom Cutting
| Προϊόντα: | Φύλλο & πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | UNS N08810 |
| Δάχος: | 0.5 - 30.0mm |
310S Ατσάλινος Χάλυβας Χωρίς Σύνδεση Σωλήνας ISO TUV συγκολλημένος σωλήνας για υψηλής θερμοκρασίας θερμοανταλλάκτη λέβητα
| Προϊόντα: | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 310s |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
Ζυγισμένος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα φωτεινό γυαλισμένο AISI304 OD10 - 219mm σε μήκος 6m
| Προϊόντα: | Φωτεινός γυαλισμένος σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| πρότυπο: | ΑΣTM GB EN |
316L φωτεινά γυαλισμένα ζυγισμένα σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα EN 1.4404
| Προϊόντα: | Φωτεινός γυαλισμένος σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| πρότυπο: | ΑΣTM GB EN |

