Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm a 500 square tube ] αγώνας 385 προϊόντα.
Durable Inconel 625 Nickel Alloy Round Bars for High-Temperature Environments
| Προϊόντα: | Inconel 625 στρογγυλός φραγμός |
|---|---|
| Βαθμός: | Ακατέργαστο 625 |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Outdiameter 38.1mm φωτεινή στίλβωση σωλήνων 50.8mm ενωμένη στενά ανοξείδωτο για το κιγκλίδωμα
| Προϊόντα: | Φωτεινός γυαλισμένος σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Διπλό σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα 2205 2507 2304 2550 SS σωλήνας Custom Cutting οποιοδήποτε μήκος
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 2205 2507 2304 2550 |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
304 Ατσάλινος υγιεινός σωλήνας συγκολλημένος / χωρίς συγκόλληση γυαλισμός τόσο εσωτερικά όσο και εξωτερικά
| Προϊόντα: | Φωτεινός γυαλισμένος σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| πρότυπο: | ΑΣTM GB EN |
SA269 Φωτεινός χάλυβας από ανοξείδωτο χάλυβα με αναψύκνωση ΤΡ304 ΤΡ316L ΤΡ321 ΤΡ310S 8*1mm 6*1mm
| Προϊόντα: | Βάλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| πρότυπο: | ΑΣTM GB EN |
SMLS Ατσάλινος σωλήνας φωτεινό ελαστικό TP316L / 316L / 1.4404 Για όργανα και συσκευές
| Προϊόντα: | Βάλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| πρότυπο: | ΑΣTM GB EN |
TP310S Ατσάλινο σωλήνα χωρίς συγκόλληση φωτεινή επιφάνεια SCH80S SCH40S στερεό αναψυκτικό
| Προϊόντα: | Tp310s σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| πρότυπο: | ΑΣTM GB EN |
High Strength 926 Stainless Steel Bar UNS N08926 / Alloy 926 Corrosion Resistant Metal Bar
| Όνομα προϊόντων: | Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Επίπεδος βαθμός φραγμών ανοξείδωτου επίπεδοι φραγμός χάλυβα 304/1.4301/06Cr18Ni9/SS επίπεδοι
| Μορφή: | επίπεδος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
X3CrNiMoN27-5-2 / EN 1.4460 Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI329 Στερεό διάλυμα
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |

