Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm a 500 square tube ] αγώνας 385 προϊόντα.
Χαστέλλοι C276 φύλλο πλάκας 1,0 mm 1,2 mm 1,5 mm μεγέθους 4ft*8ft κράμα UNS N10276
| Products: | Nickel Alloy Plate |
|---|---|
| Grade: | Hastelloy C276 |
| Thickness: | 0.5 - 16.0mm |
EN 2.4819 Φύλλα από πλάκες από κράμα νικελίου Hastelloy C276 N10276 Δυνατότητα 3,0 mm 4,0 mm 5,0 mm 6,0 mm Κόψιμο με λέιζερ
| Products: | Nickel Alloy Plate |
|---|---|
| Grade: | Hastelloy C276 |
| Thickness: | 0.5 - 16.0mm |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 253MA ανθεκτική στη θερμότητα 4.0mm 5.0mm για λέβητα
| Products: | Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Grade: | 304 304L 316L 310S 321 2205 2304 2507 904L 254SMO 630 .etc |
| Thickness: | 1.0 - 80.0mm |
EN 10204-3.1 Πιστοποιημένο 321F Στρώσιμο μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα / Ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα μήκους 6m
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 321F |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
304 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα Έξαγωνη μπάρα με φωτεινή επιφάνεια και μέγεθος S6-S65mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος προδιαγραφών: | S4-S70 |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
420 Έκταγωνική ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή επιφάνεια και μεγέθους S6-S65 mm, ψυχρή και γυαλισμένη για βιομηχανικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
AISI 420 Ψυχρά Τραβηγμένη Έξαγωνη ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή φινίρισμα
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
Φωτεινή επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα Έξαγωνη ράβδος που έχει τραβηχτεί και γυαλιστεί με κρύο σε μέγεθος S6-S65mm
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
Ανοξείδωτη Εξαγωνική Ράβδος S6-S65mm με Λαμπερή Επιφάνεια, Ψυχρής Έλασης και Γυαλισμένη Ράβδος από Ανοξείδωτο Μέταλλο
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Μήκος: | 4 Μ |
316L από ανοξείδωτο χάλυβα Έκταγωνική ράβδος με φωτεινή επιφάνεια και μέγεθος S6-S65mm για κατασκευές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |

