Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm a 500 square tube ] αγώνας 385 προϊόντα.
Hot Rolled & Forged Duplex 2205 Stainless Steel Round Bar Solid Solution Finishing SS Bar
| Όνομα προϊόντων: | Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Καυτός - κυλημένο πιάτο 0.516.0mm 1500mm 1219mm 1000mm ανοξείδωτου 310s
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 310S / 1.4845 |
| Πάχος: | 0.4 - 16.0mm |
Ανθεκτικός στη θερμότητα φραγμός 310S/310H ανοξείδωτου 310 γύρω από μαύρο φωτεινό
| Μορφή: | κύκλος |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Το EN 10204-3.1 ανθεκτικό στη θερμότητα 314 EN σωλήνων ανοξείδωτου το άνευ ραφής 1,4841 DN10
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Ο χωρίς συγκόλληση σωλήνας σωλήνων ανοξείδωτου UNS N08904/904L ένωσε στενά το σωλήνα DN10 σωλήνων SS - DN500
| Προϊόντα: | ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας κραμάτων C276 νικελίου DIN 2,4819/Hastelloy C276/ενωμένοι στενά σωλήνες συνήθειας σωλήνων τέμνοντες
| Προϊόντα: | Σωλήνας κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | Hastelloy C276 |
| Διάμετρος: | OD6 - 1020mm |
AISI310S γυαλιστερό αλεξίπτωτο σωλήνα στρογγυλό σε πετρέλαιο και χημικά
| Προϊόντα: | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 310s |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
Ανθεκτικός στη θερμότητα άψογος χάλυβας άψογος σωλήνας κράμα 310S / 2520 / 1.4845 / TP310S σωλήνες
| Products: | BA Stainless Steel Pipe |
|---|---|
| Grade: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Standard: | ASTM GB EN |
ΤΡ316L σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα 6,35*0,89 / 8*1mm, 10*1mm,12.7*1.24mm / 25.1*1.65mm
| Products: | BA Stainless Steel Pipe |
|---|---|
| Grade: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Standard: | ASTM GB EN |
Στερεός στρογγυλός ράβδος Incoloy 800H Ανθεκτικό κράμα στη διάβρωση με προσαρμοσμένα μήκη & διαμέτρους
| Προϊόντα: | Ακατέργαστο 800H στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | INCOLOY 800H |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |

