Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm a 500 square tube ] αγώνας 385 προϊόντα.
CD4MCU Σύνθετο Άξονα Ατσάλινες ράβδοι Ιδανικό για Χημικά Ναυτικά
| Ονομασία των προϊόντων: | CD4MCU ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Διάρκεια: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος κατόπιν αιτήματος |
Γείωση από ανοξείδωτο χάλυβα 304F, Βαθμός κατεργασίας υψηλής ακρίβειας
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 304F |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Ακριβότητα 1.4418 Στρογγυλές ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα με χαμηλή περιεκτικότητα σε άνθρακα και μο-νι για εξαιρετική συγκόλληση και αντοχή στη διάβρωση
| Όνομα προϊόντων: | 1.4418 μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Στρογγυλή ράβδο από ανοξείδωτο χάλυβα υψηλής αντοχής 17-7 PH
| Όνομα προϊόντων: | 17-7PH ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Ενωμένος στενά βαθμός 304 316L 310S 321 347 σωλήνων ανοξείδωτου στο μήκος DN10 6m - DN600
| Προϊόντα: | Ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Φωτεινός που γυαλίστηκε 304 σωλήνα ανοξείδωτου/τον ενωμένο στενά σωλήνα 400# γυάλισε το σωλήνα SS 6 - 219mm
| Προϊόντα: | Φωτεινός γυαλισμένος σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης
| Προϊόντα: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | Ατσάλι ατσάλι 409L 436L 439 441 |
| Τύπος: | ASTM EN JIS GB |
UNS N09925 / κράμα 925 Νικέλιο βάση κράμα στρογγυλή ράβδο διάμετρος 10 - 300mm σε 3-6m μήκος
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | incoloy 925 |
| Διάμετρος: | 6 - 250mm |
Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 316/316L Χωρίς συγκόλληση σωλήνες DN10 - DN400 Προσαρμοσμένη κοπή οποιοδήποτε μήκους
| Προϊόντα: | σωλήνας σωλήνων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
Δάχος 1,0 mm 1,2 mm 1,5 mm 2,0 mm 2,5 mm 3,0 mm Inconel 600 / Alloy 600 φύλλο / πλάκα / σπείρα
| Products: | Nickel Alloy Plate |
|---|---|
| Grade: | UNS N06600 / Inconel 600 |
| Thickness: | 0.5 - 16.0mm |

