Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm a 500 square tube ] αγώνας 385 προϊόντα.
Καυτός - κυλημένη υψηλή σκληρότητα 17-4PH sch10-XXS σωλήνων ανοξείδωτου
| Προϊόντα: | χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 316Ti 321317L 2205 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Στρογγυλές Ράβδοι Hastelloy C276 4-300mm Θερμής Έλασης
| Προϊόντα: | ράβδος από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | Hastelloy C276 |
| Διάμετρος: | 4 - 300 mm |
Φωτεινός αναμμένος αδιάβρωστος σωλήνας BA από ανοξείδωτο χάλυβα TP316L μικρού διαμέτρου σωλήνας BA
| Products: | BA Stainless Steel Pipe |
|---|---|
| Grade: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Standard: | ASTM GB EN |
UNS N08020 Stainless Steel Round Bar Alloy 20 Stainless Steel Rod for Harsh Conditions
| Όνομα προϊόντων: | Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
0.330.0mm καυτός - κυλημένο ελασματοποιημένο εν ψυχρώ Inconel 718 πιάτο
| Προϊόντα: | Πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | inconel 718 |
| Πάχος: | 0.6 - 30.0mm |
Ζεστό έλασμα Hastelloy C276 στρογγυλή μπάρα / ράβδος από κράμα νικελίου διάμετρος 20 - 200 mm για χημικό χώρο
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Hastelloy C276 |
| Διάμετρος: | 6 - 250mm |
Στρογγυλή ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα 317L / S31703, γυαλισμένη φωτεινή ράβδος SS, εφαρμογή για τη χημική βιομηχανία
| Όνομα προϊόντων: | 317L ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Incoloy 800H Round Bar - Ανθεκτικό στη διάβρωση κράμα νικελίου με αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες και προσαρμοσμένα μήκη και διάμετρο
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 800h |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
CU EPT στρογγυλή ράβδο χαλκού 99,99% καθαρή προσαρμοσμένη C110
| Ονομασία των προϊόντων: | Χάλκινη μπάρα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 200 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
TP316L/1.4404 Ατσάλινος Χάλυβας Χλωρίδιο Χλωρίδιο Χλωρίδιο
| Products: | BA Stainless Steel Pipe |
|---|---|
| Grade: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Standard: | ASTM GB EN |

