Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm a 500 square tube ] αγώνας 385 προϊόντα.
Εξάγωνη μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα ψυχρής έλασης χονδρικής με φωτεινή επιφάνεια σε μέγεθος S6-S65mm
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
1.4418 Ανοξείδωτη Μπάρα - Ανθεκτική στη διάβρωση, υψηλής αντοχής, στρογγυλή μπάρα διαθέσιμη σε προσαρμοσμένα μήκη
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 1.4418 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Γύρω από το Hexagon φραγμό ανοξείδωτου φραγμών ανοξείδωτου 201 304 316
| Προϊόντα: | Εξαγωνικός φραγμός ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 303 316L 410 420 430 440 |
| Μήκος: | 3m, 4m, 6m ή συνήθεια ως αίτημα |
Άνευ ραφής ανοξείδωτο ενωμένο στενά σωλήνας TP304 TP304L DN400 για το νερό SS304
| Προϊόντα: | ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Τελική επεξεργασία 416 στρογγυλής ράβδου από ανοξείδωτο χάλυβα / SS ράβδου / ράβδων από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |
Φωτεινές ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα 17-4PH 17-7PH ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |
Στρογγυλή ράβδος Incoloy 800 / 800H / 800HT, θερμής έλασης, μαύρη επιφάνεια, κοπή κατά παραγγελία, οποιοδήποτε μήκος
| Προϊόντα: | Ακατέργαστο 800H στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | INCOLOY 800H |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Διπλό ανοξείδωτο 2507/S32750 γύρω από το φραγμό/τη φωτεινή γυαλισμένη ράβδο 5 - 120mm
| Μορφή: | κύκλος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
DIN 1623 cold-rolled φύλλο χάλυβα ST12 ST37 - 2 πλάτος 0,3 - 3.0mm το 1250 χιλ.
| Προϊόντα: | Πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |
| Πλάτος: | 1000mm 1219mm 1500mm |
Κρύο έλαση 2D Φινίρισμα 430 Χάλυβας από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Στρογγυλοειδής ατσάλι & Τάγμα |
|---|---|
| Δάχος: | 00,05 έως 3,0 mm |
| Διάμετρο: | εντός 1000 mm 1219 mm |

