Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm a 500 square tube ] αγώνας 385 προϊόντα.
Ανθεκτικό στη θερμότητα 310S / 1.4845 / UNS S31008 Ατσάλινος αδιάβροχος σωλήνας με γυαλισμένη επιφάνεια
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 310S |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Ανθεκτικός στη θερμότητα σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα ποιότητας 310S EN 10088-2 για εφαρμογές υψηλής θερμοκρασίας
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 310S |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Ανθεκτικός στη θερμότητα σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα 310S με γυαλισμένη επιφάνεια και απρόσκοπτη κατασκευή
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 310S |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
310S Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα - Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα με ανθεκτική στη θερμότητα, ανθεκτική στη διάβρωση και γυαλισμένη επιφάνεια
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
GB/T 3077 Τυπική πλάκα χάλυβα 40Cr / στερεωμένο χάλυβα πάχος 10,0 - 200 mm για δομή
| Προϊόντα: | Πλάκα από κράμα χάλυβα AISI4140 |
|---|---|
| Δάχος: | 4.0 - 150.0 mm |
| Διάμετρο: | 10002200mm |
OD 406mm το άνευ ραφής ενωμένο στενά SS316L σωλήνας EN 10204-3.1 ανοξείδωτου
| Προϊόντα: | ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Αίση 316L Αίση 316L Κούφος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα DN10 - DN300
| Προϊόντα: | σωλήνας σωλήνων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| πρότυπο: | ΑΣTM GB EN |
Κρύο ΤΡ304 από ανοξείδωτο χάλυβα
| Products: | BA Stainless Steel Pipe |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Standard: | ASTM GB EN |
Ακατέργαστο σωλήνα Inconel 625 Κρυογενές έως 1800°F 982°C Απόδοση
| Προϊόντα: | Σωλήνες από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Ακατέργαστο 625 |
| Διάμετρος: | DN10 - DN300 |
Alloy 926 Stainless Steel Round Bar For Machinery and Construction Components
| Όνομα προϊόντων: | Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |

