Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm a 500 square tube ] αγώνας 385 προϊόντα.
Ουσιαστικός σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα DN10 - DN500
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 316Ti / UNS S31635 |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
Χωρίς συγκόλληση ενωμένος στενά σωλήνας ανοξείδωτου ASTM A790/A213/A312/A270 OD6 - 406mm
| Προϊόντα: | ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L 17-4PH.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Διάμετρος 1/4 " - 20" Ατσάλινο σωλήνα σωλήνα TP316L SS σωλήνες Custom κόψιμο οποιοδήποτε μήκος
| Προϊόντα: | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | TP316L |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
304 Cold Drawn Bright Stainless Steel Hexagonal Bar ASTM JIS DIN & BS Standards
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Μήκος: | 4 Μ |
Αίση 430, ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα UNS S43000 Σύμφωνα με το πρότυπο ASTM A240/240M-20a
| Προϊόντα: | Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 0.13.0mm |
| Διάμετρο: | εντός 1219 mm |
Διάμετρο 4-6m Διάμετρο έξαρσης σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα / ανοξείδωτο χάλυβα κούφες ράβδους
| Προϊόντα: | Εξαγωνικός σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
EN 10088 1,4404 κοπή συνήθειας μήκους SS316L 6m σωλήνων σωλήνων ανοξείδωτου
| Προϊόντα: | Ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
EN 1.4529 / UNS N08926 Νικέλιο Σύνθεμα Χωρίς Σύνδεση σωλήνες Custom Cutting οποιοδήποτε μήκος
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | EN 1.4529 / UNS N08926 |
| Διάμετρος: | DN6-DN400 |
Ακατέργαστο 600 Πλάκα / φύλλο / περιέλιγμα / ταινίες ASTM B168 EN 2.4816 Σύνθετο 600 Σύνθετο νικελίου
| Products: | Nickel Alloy Plate |
|---|---|
| Grade: | UNS N06600 / Inconel 600 |
| Thickness: | 0.5 - 16.0mm |
Εξωτερική εξαγωνική εσωτερική στρογγυλή σχήμα σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα TP304 TP316L TP321
| Προϊόντα: | Εξαγωνικός σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |

