-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Koudgewalst helder oppervlak Inconel Nickel Ronde staaf 3-300 mm voor hoge temperatuur toepassingen
| Model-NR. | Inconel 600 | Vorm | Ronde |
|---|---|---|---|
| Techniek | koudgewalst | Oppervlaktebehandeling | Helder |
| Specificatie | 3300mm | Productiecapaciteit | 50000 kg |
| Draaddiameter | 0.0110mm | Stripdikte | 0,05-5,0 mm |
| Stripbreedte | 5.0-250 mm | Bardiameter | Φ4-50mm |
| Lengte van de staaf | 20005000mm | Pijpdiameter | φ6-273mm |
| Buisdikte | δ1-30 mm | Pijplengte | 10008000mm |
| Plaatdikte | 0.836mm | ||
| Markeren | Koudgewalste ronde nikkelstaaf,Inconel ronde staaf met helder oppervlak,Ronde staaf van roestvrij staal van 3-300 mm |
||
Inconel 625 is een legering van nikkel-chroom-molybdeen met een laag koolstofgehalte en toegevoegde niobium.Deze samenstelling biedt een superieure weerstand tegen hoge temperatuur effecten, waaronder oxidatie en carburizatieHet legering biedt uitstekende weerstand tegen pitting en spleet corrosie, waardoor het ideaal is voor veeleisende toepassingen.
- Toepassingen op zeewater en maritieme componenten
- Aerospace-componenten en structurele onderdelen
- Chemische verwerkingsapparatuur
- Kernwaterreactorcomponenten
- Apparatuur voor de industrie voor warmtebehandeling
- Vervaardiging van pulp en papier
- Voedselverwerkingssystemen
- Gasturbinecomponenten
Inconel 600, 601, 617, 625, 690, 718, 825
| Productvorm | Groottebereik |
|---|---|
| Draad | 0.01-10 mm |
| Banden | 0.05 × 0,2-2,0 × 6,0 mm |
| Strip | 0.05 × 5.0 × 5.0 × 250 mm |
| Bar | φ4-50 mm; lengte 2000-5000 mm |
| Pijp | φ6-273 mm; δ1-30 mm; lengte 1000-8000 mm |
| Blad | δ 0,8-36 mm; breedte 650-2000 mm; lengte 800-4500 mm |
| Artikel 1 | Grootte |
|---|---|
| Plaat/plaat | 0.5~60,0 mm (THK) × 2000 mm ((breedte) × 6000 mm ((lengte) |
| Bar (rond) | Φ5,5 ~ 250 mm |
| Bar (vierkant) | 40 ~ 240 mm × 40 ~ 240 mm |
| Strip | 0.05~3.0 mm (THK) ×≤420 mm ((breedte) |
| Naadloos buisje | 0.2mm~508mm (OD) × 0,5mm~18mm (WT) |
| Gelaste buis. | 0.5mm ~ 120mm (OD) × 0,05mm ~ 10mm ((WT) |
| Draad | Φ0,1 mm~18 mm |
| Elementen | Samenstelling (%) |
|---|---|
| C | ≤ 0.15 |
| Deeltjes | ≤ 1.0 |
| - Jawel. | ≤ 0.5 |
| S | ≤ 0.015 |
| Cr | 14.0~17.0 |
| Ni | ≥ 720 |
| Fe | 6.0 tot 10.0 |
| C. | ≤ 0.5 |
| Productvorm | Normen |
|---|---|
| Plaat/plaat | ASME SB-168, AMS 5540 |
| Ronde staaf/draad | ASME SB-166, AMS 5665 |
| Pijp | ASME SB-163, ASME SB-167, ASME SB-751, ASME SB-775, AMS 5580 |
| Buis | ASME SB-516, ASME SB-517, ASME SB-751, ASME SB-775 |
- Komponenten van de oven
- Chemische verwerkingsapparatuur
- Voedselverwerkingssystemen
- Kerntechnische toepassingen
We onderhouden een compleet QC-systeem gedurende elk productieproces, waarbij de chemische samenstelling en de fysische eigenschappen worden gecontroleerd.met inbegrip van kwaliteitscertificaten.
Normaal gesproken 20 tot 60 dagen na ontvangst van de bevestiging van de storting.
Ja, we leveren gratis monsters voor testen. Voor voorraadmaterialen hangt de hoeveelheid monsters af van het materiaaltype, met verzendkosten die door de koper worden gedragen.
We accepteren 30% aanbetaling met 70% saldo voor verzending voor bestellingen van meer dan $10,000.
We verwelkomen bezoekers aan onze faciliteiten in China en we hechten veel waarde aan het opbouwen van relaties met klanten en partners.
Onze producten voldoen aan ASTM, ASME, AMS, DIN, JIS normen.

