Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
AISI316 / 316L roestvrijstalen banden / 316L SS spoel / 316L roestvrijstalen band 0.1 - 3.0mm koudgewalst
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.13.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
316L Roestvrijstalen Strip Koudgewalst 2B Oppervlak 0.4-3.0mm
| Producten: | roestvrijstalen strip |
|---|---|
| Dikte: | 0,4 - 3,0 mm |
| breedte: | Binnen 1219 mm |
Precision SUS301 roestvrijstalen band hoge sterkte koudgewalste veer harde afwerking
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-2,5 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
301 roestvrij staalstrook half hard Temperatuur koud gewalst 0,1 mm-3,0 mm Dik X 10 mm-500 mm Breedte
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-2,5 mm |
| Breedte: | binnen 1219 mm |
0.25-3mm 430 koudgewalste roestvrijstalen spoel met 8K gepolijste oppervlakteafwerking
| Dikte bereik: | 0.253mm |
|---|---|
| Breedte bereik: | 51500mm |
| Vorm: | Vlak |
Koudgewalste roestvrijstalen spoel met gepolijst oppervlak en aangepaste breedte 3 mm-2000 mm
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Koudgewalste AISI 301 roestvrijstalen band met gepolijst oppervlak en breedte 10-2000 mm
| Model-NR.: | 301 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | koudgewalst |
17-4PH Hoge hardheid roestvrijstalen strip spoelen SS roll dikte 0,1 - 3,0 mm koudgewalst 2B BA 2D oppervlak
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Koudgewalst gepolijst oppervlak SUS304 roestvrijstalen strip spoel met een breedte van 10-1500 mm
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
De koudgewalste 304 Spleet die van de Roestvrij staalstrook 5 - 1219mm SS Strook snijden
| Producten: | roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |

