Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
Koudgewalste roestvrijstalen spoel met gepolijst oppervlak en breedte 10-1800 mm SS 304 strip
| Modelnummer: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalste corrosiebestendige ferritische roestvrijstalen band spoelbreedte 10-2000 mm
| Model-NR.: | 443 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
654SMO Cold Rolled Stainless Steel Sheet for Harsh Environments Superior Resistance to Chlorides
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 654SMO |
| Dikte: | 0.3 - 5.0mm |
SUS 430 koudgewalste roestvrijstalen band met breedte 10-2000 mm voor industriële toepassingen
| Model-NR.: | 430 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalst Roestvrij staal 304 Rol 0.116.0mm 1000mm 1219mm 1500mm
| Producten: | Roestvrij staalrol |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 16.0mm |
430/En1.4016 Koudgewalste Roestvrijstalen Spoel met 2B BA Afwerking en 1220*2440mm Afmetingen
| Modelnummer: | 430 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
JIS G4312-2019 SUS436L Koudgewalste Roestvrijstalen Spoel met Gepolijst Oppervlak en 0,3-3 mm Dikte
| Modelnummer: | 436L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
SUS304 roestvrijstalen band koudgewalst 2B 0,1-3,0 mm Dikte Precisie snijden zonder boor
| Producten: | ROESTVRIJ STALEN SPOEL |
|---|---|
| materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
Precisie koudgewalste 304 roestvrijstalen strip, ideaal voor de automobiel- en elektronicaproductie
| Producten: | ROESTVRIJ STALEN SPOEL |
|---|---|
| materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
Koudgewalste roestvrijstalen band van 316L-kwaliteit met een breedte van 10-2000 mm voor precisietoepassingen
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |

