Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
AISI316 / 316L Strips από ανοξείδωτο χάλυβα / 316L SS Coil / 316L Band από ανοξείδωτο χάλυβα 0.1 - 3.0mm Ψυχρά
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 0.13.0mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |
316L Τρίχωμα από ανοξείδωτο χάλυβα 2B Ψυχρόσφαιρα
| Προϊόντα: | λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πάχος: | 0,4 - 3,0 χιλιοστά |
| πλάτος: | Μέσα σε 1219 χιλιοστά |
Ατσάλινη ταινία SUS301 υψηλής αντοχής
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 00,1-2,5 mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |
301 Τρίχωμα από ανοξείδωτο χάλυβα Μεγάλη σκληρότητα θερμοκρασία Ψυχρό έλαση 0,1 mm-3 mm Σφίξιμο X 10 mm-500 mm πλάτος
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 00,1-2,5 mm |
| Διάμετρο: | εντός 1219 mm |
0.25-3mm 430 Cold Rolled Stainless Steel Coil με επιφάνεια 8K Polished
| Εύρος πάχους: | 0.253mm |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 51500mm |
| Σχήμα: | Επίπεδα |
Στρογγυλοκύλινδρο από χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα με γυαλισμένη επιφάνεια και προσαρμοσμένο πλάτος 3mm-2000mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Λεπτή λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 301 ψυχρής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια και πλάτος 10-2000mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 301 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
17-4PH Υψηλής σκληρότητας στυλοκύλινδρες από ανοξείδωτο χάλυβα πάχος στροφής SS 0,1- 3,0 mm Ψυχρόσφαιρα 2B BA 2D
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 0.1 - 3.0mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |
Ψυχρά τυλιγμένη γυαλισμένη επιφάνεια SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα με πλάτος 10-1500 mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σχισμή λουρίδων ανοξείδωτου 304 που κόβει τη λουρίδα 5 - 1219mm SS
| Προϊόντα: | λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1 - 10.0mm |
| Πλάτος: | ως το 1500 χιλ. |

