Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
Koudgewalste gepolijste roestvrijstalen striprol met een dikte van 0,25 - 3 mm
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Koudgewalste gepolijste roestvrijstalen strip Breedte 10-1800 mm voor banden en industrieel gebruik
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | koudgewalst |
ASTM A240 AISI 304 koudgewalste roestvrijstalen band met gepolijst oppervlak en breedte 10-1800 mm
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalste gepolijste oppervlakte roestvrijstalen strip Breedte 10-1800mm SS Coil
| Model-NR.: | 316L |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | koudgewalst |
AISI202 4% nikkel roestvrij staal bandrol 2B koudgewalst
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
304L Roestvrijstalen Strips ASTM A666 0.3-3.0mm Koudgewalst 2B Oppervlak
| Producten: | roestvrijstalen strip |
|---|---|
| Dikte: | 0,4 - 3,0 mm |
| breedte: | Binnen 1219 mm |
Koudgewalst 2B 2D oppervlak 301 roestvrijstalen band / roestvrijstalen spoelbreedte 10 - 610 mm
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.15 - 3,0 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
321 roestvrij staal band koudgewalst 0,4-3,0 mm 2B oppervlak
| Producten: | roestvrijstalen strip |
|---|---|
| Dikte: | 0,4 - 3,0 mm |
| Breedte: | Binnen 1219 mm |
ASTM A666 301 Volhard roestvrij staalstrook Hoge sterkte koudgewalste banden voor automobieldeelten
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-2,5 mm |
| Breedte: | binnen 1219 mm |
TISCO 316L/316H/316Ti roestvrijstalen banden rollen Dikte 0,3 - 8,0 mm Koudgewalste en warmgewalste SS spoel
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-8.0mm |
| Width: | within 1500mm |

