Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
430 roestvrijstalen band dikte 0,4 - 3,0 mm koudgewalst 2B oppervlak van TISCO
| Producten: | roestvrij staal spoel & Strip |
|---|---|
| Dikte: | 0.3-3.0 mm |
| Breedte: | binnen 1219 mm |
Koudgewalst 301 304 316L roestvrijstalen band SS band Breedte 6 - 610 mm Slits snijden zonder boor
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Koudgewalst 400-serie roestvrijstalen strip & spoel met gepolijst oppervlak in 1220*2440mm formaat
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Koudgewalste gepolijste roestvrijstalen strip Breedte 10-1500 mm SS verenstaal spoelstrip
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Koudgewalste 2D-afwerking 430 roestvrijstalen strips Precision SS Strip 0,05 - 0,5 mm Dikte
| Producten: | roestvrijstalen spoel & band |
|---|---|
| Dikte: | 0.05-3.0 mm |
| Breedte: | binnen 1000 mm 1219 mm |
Koudgewalste SUS409L roestvrijstalen strip spoel met gepolijst oppervlak in 1220*2440mm Grootte
| Model-NR.: | SUS409L SUH409L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalst SUS409L Roestvrij Staal Strip met Gepolijst Oppervlak en 1220*2440mm Afmeting voor Laspijp
| Model-NR.: | 409L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalst gepolijst oppervlak 409L roestvrijstalen strook 1220*2440mm voor uitlaatsysteem
| Model-NR.: | 409L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalste heldere oppervlakte roestvrijstalen striprol met een breedte van 10-2000 mm voor precisietoepassingen
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |

