Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
Hastelloy C276 Nikkellegering Stripdikte 0,1 - 3,0 mm Koudgewalste precisie
| Producten: | Strip van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
ASTM A240 roestvrijstalen metalen banden Dikte 0,1 - 3,0 mm
| Producten: | Strip van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Warmgewalste 310S roestvrijstalen plaat met pickeloppervlak en aangepaste grootteopties
| Model-NR.: | 310s |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
AISI410/410S Vloere band van roestvrij staal ASTM A240 Dikte 0,3 - 3,0 mm koudgewalst
| Producten: | Strip van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Aangepaste Band 201 304 van de Roestvrij staalstrook 316 1500mm
| PRODUCTEN: | roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Stainless steel coil en strips met een afwerking van SS strips AISI301
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.15 - 3,0 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
630 Neerslagverharding roestvrijstalen banden Strakke tolerantie Vlakheid
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.5-3.0 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Koolstofarm 316L Roestvrijstalen Dunne Strips 0,05-0,5 mm Roestvrijstalen Folie
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.5-3.0 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
409L roestvrijstalen spoelband - koudgewalst, corrosiebestendig met gepolijst oppervlak voor decoratieve constructie
| Modelnummer: | 409L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Klasse 201 J1 J3 roestvrijstalen band en band met een dikte van 1 mm en 2 mm met behulp van koudgewalste techniek
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |

