Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
Koudgewalst Inconel 600-strook met helder oppervlak en corrosiebestendig nikkelchroomlegering 600-spoel
| Model-NR.: | Inconel 600 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Europese norm 1.4404 / 316L / S31603 Roestvrij staal plaat 0,6 - 80,0 mm Dikte van TISCO
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 1.4404 / 316L / S31603 |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Hittebestendig roestvrij staal plaat UNS S30815 / 253MA / 1.4835 SS Plaat van TISCO
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | UNS S30815 |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Koudgewalste roestvrijstalen band van kwaliteit 301 met een breedte van 10-2000 mm voor toepassingen met een hoge sterkte
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
|---|---|
| Breedte: | 10 - 1219 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | 2B, helder, haarlijn |
Hoge Hardheid AISI 301 Roestvrij Staal Strip Koudgewalst Breedte 10-2000mm SUS301 Strip
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | 2B, helder, haarlijn |
| Breedte: | 10 - 1219 mm |
JIS G4305 SUS301 roestvrijstalen spoelband koudgewalst met helder oppervlak en breedte 10-2000 mm
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
|---|---|
| Breedte: | 10 - 1219 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | 2B, helder, haarlijn |
Volharding 301 roestvrijstalen strip SUS301 SS spoel 0,1 - 3,0 mm dikte koudgewalst
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
|---|---|
| Breedte: | 10 - 1219 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | 2B, helder, haarlijn |
Volledig Hard Koudgewalst 301 Roestvrij Staal Strip SS Spoel Breedte 10-2000mm
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
|---|---|
| Oppervlak: | 2B, helder, haarlijn |
| Breedte: | 10 - 1219 mm |
EN 10088 1.4319 Roestvrijstalen Strip 0.1 - 3.0mm SS Strip met EN 10204-3.1 Certificaat
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
|---|---|
| Breedte: | 10 - 1219 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | 2B, helder, haarlijn |
SUS304 Warmgewalste stalen checkplaat anti-glijdende checkplaat voor industriële vloeren
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |

