Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
Roestvrijstalen strip met hoge precisie, 0,1 - 3,0 mm dikte, op maat gesneden, helder oppervlak
| Dikte bereik: | 0.1 - 3.0mm |
|---|---|
| Breedte bereik: | 6 - 1219 mm |
| Oppervlakteafwerking: | 2B, helder, haarlijn |
Z275 Zinkcoating koudgewalste gegalvaniseerde stalen spoel voor containerplatentoepassingen
| Basismetaal: | Gegalvaniseerde stalen spoelen, aluminiumzink stalen spoelen |
|---|---|
| Productiviteit: | 200.000 ton/jaar |
| Dikte: | 0,12-3 mm |
Warmgewalste roestvrijstalen platte staaf met gepolijst oppervlak en breedte 10-600 mm
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
De heldere Decoratieve het Staalstrook van Annneal walste 301 EN 1,4571 koud
| Producten: | roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
316L / 1.4404 Roestvrijstalen Strip Op Lengte Gesneden Of Spoel Op Maat
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.5-3.0 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
ASTM A240 Standaard Gepolijste Oppervlak Roestvrij Staal Coil Strip Breedte 10-1800mm Koudgewalste Staalstrip
| Model-NR.: | 304 316L 310S |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Zacht 1/4H 1/2H 3/4 FH roestvrij band Graad 304 / 304L Dikte 0,1 - 3,0 mm Koudgewalst
| Producten: | Strip van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Van de het Nikkellegering van Monel K500 de Strookbroodje 0,1 - 3.0mm Dikte Koudgewalste 2B eindigt in Kleine Tolerantie
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.1 - 3.0mm |
| Width: | within 1500mm |
ASTM A666 AISI301 Roestvrijstalen Spoelstrip
| Producten: | roestvrijstalen strip |
|---|---|
| Dikte: | 0.15 - 3,0 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
AISI316L / 1.4404 roestvrij staal spoelband koud en rol 2B koud gewalst SS 316L
| Producten: | Strip van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |

