Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Koudgewalste gepolijste roestvrijstalen strip Breedte 10-1800 mm voor banden en industrieel gebruik
Productdetails
| Model-NR. | 304 | Vorm | Ronde |
|---|---|---|---|
| Techniek | koudgewalst | Oppervlaktebehandeling | Gepolijst |
| Breedte | 101800mm | Dikte | 0,1 mm-10 mm |
| Lengte | 2000 mm-6000 mm | Materiaal | 201, 202, 301, 321, 304, 304L, 316, 316L, 309S, 310S, 410, 430 |
| Oppervlak | 2B, BA, 8K, nr. 4 nr. 1 | Hardheid | 170-174 hoogspanning |
| Dikte | 70,93 g/cm3 | Opbrengststerkte | ≥ 205 MPa |
| Treksterkte | ≥ 520 MPa | Verlenging | ≥ 40% |
| Productiecapaciteit | 50000 kg | ||
| Markeren | Koudgewalste roestvrijstalen strip,Gepolijste oppervlakte van roestvrij staal,Breedte 10-1800 mm metalen strip |
||
Productomschrijving
201 304 Koudgewalst Roestvrij Staal Strip voor Banden
Hoogwaardige koudgewalste roestvrijstalen strip speciaal ontworpen voor bandentoepassingen. Verkrijgbaar in AISI 304 met 2B oppervlaktebehandeling en een hardheid van 170-174 HV.
Productspecificaties
| Dikte | 0,1 mm - 10 mm |
| Breedte | 10 - 2000 mm |
| Lengte | 2000 mm - 6000 mm of naar wens van de klant |
| Standaard | ASME, ASTM, EN, BS, GB, DIN, JIS, etc. |
| Materiaal | 201, 202, 301, 321, 304, 304L, 316, 316L, 309S, 310S, 410, 430, etc. |
| Oppervlak | 2B, BA, 8K, No. 4, No. 1 |
| Fabriek | TISCO, LISCO, BAO STEEL |
| Techniek | Warmgewalst / Koudgewalst |
| Verpakking | Standaard export zeewaardige verpakking |
| Levertijd | 7-15 dagen |
| Leveringscapaciteit | 3000 ton/maand |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
Toepassingsbereik
Voedsel, gas, metallurgie, biologie, elektronica, chemie, aardolie, ketel, kernenergie, medische apparatuur, meststoffen en meer. Aangepaste normen beschikbaar volgens de eisen van de klant.
Specifieke Toepassingen
304: Architectuur, decoratie, chemische industrie, voedselverwerkende apparatuur, geneeskunde, textielindustrie en auto-onderdelen.
304L: Chemische, kolen-, aardolie- en kernenergiesector, hittebestendige onderdelen en onderdelen die nabewerking na lassen vereisen.
Chemische Samenstelling
| Type Nr. | C (%) | Mn (%) | P (%) | S (%) | Si (%) | Cr (%) | Ni (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 201 | ≤ 0,15 | 5,5-7,5 | ≤ 0,050 | ≤ 0,03 | ≤ 1,00 | 16,0-18,0 | 3,5-5,5 |
| 202 | ≤ 0,15 | 7,5-10 | ≤ 0,060 | ≤ 0,03 | ≤ 1,00 | 17,0-19,0 | 4,0-6,0 |
| 301 | ≤ 0,15 | ≤ 2 | ≤ 0,045 | ≤ 0,03 | ≤ 1,00 | 16,5-18,0 | 6,0-8,0 |
| 302 | ≤ 0,15 | ≤ 2 | ≤ 0,045 | ≤ 0,03 | ≤ 1,00 | 17,0-19,0 | 8,0-10,0 |
| 304 | ≤ 0,08 | ≤ 2 | ≤ 0,045 | ≤ 0,03 | ≤ 1,00 | 18,0-20,0 | 8,0-10,5 |
| 304L | ≤ 0,03 | ≤ 2 | ≤ 0,045 | ≤ 0,03 | ≤ 1,00 | 18,0-20,0 | 8,0-12,0 |
Mechanische Eigenschappen
| Type Nr. | V.S. σ0.2 (MPa) | T.S. σb (MPa) | ELONG. δ5 (%) | Hardheid HB | HRB | HV | Dichtheid g/cm³ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 201 | ≥ 260 | ≥ 610 | ≥ 35 | ≤ 207 | ≤ 183 | ≤ 290 | 7,93 |
| 301 | ≥ 205 | ≥ 520 | ≥ 40 | ≤ 207 | ≤ 95 | ≤ 218 | 7,93 |
| 304 | ≥ 205 | ≥ 520 | ≥ 40 | ≤ 187 | ≤ 90 | ≤ 200 | 7,93 |
| 304L | ≥ 175 | ≥ 480 | ≥ 40 | ≤ 187 | ≤ 90 | ≤ 200 | 7,93 |
| 316 | ≥ 205 | ≥ 520 | ≥ 40 | ≤ 187 | ≤ 90 | ≤ 200 | 7,98 |
Naleving van Normen
| Standaard | Land | Beschrijving |
|---|---|---|
| ASTM | VS | American Society of Mechanical Engineers |
| AISI | VS | Acroniem van American Iron and Steel Institute |
| JIS | JP | Japanese Industrial Standards |
| DIN | DUI | Deutsches Institut fur Normung e.V. |
| UNS | VS | Unified Numbering System |
Verpakkingsinformatie
Standaard export zeewaardige verpakking met waterdicht papier, metalen banden, geplaatst op houten pallets, vervolgens in containers geladen. Aangepaste verpakking beschikbaar.
Container Specificaties
- 20 ft GP: 5,8 m (L) × 2,13 m (B) × 2,18 m (H) - Ongeveer 23 MTS
- 40 ft GP: 11,8 m (L) × 2,13 m (B) × 2,18 m (H) - Ongeveer 27 MTS
- 40 ft HG: 11,8 m (L) × 2,13 m (B) × 2,72 m (H) - Ongeveer 27 MTS
Servicegarantie
- Producten van hoge kwaliteit met concurrerende prijzen
- Uitgebreide industriële ervaring
- Professioneel team en fabrieksfaciliteiten
- Wereldwijde exportmogelijkheden
- Testen door derden beschikbaar voor verzending
- Gratis monsters verstrekt
- Ruime voorraad met korte levertijden
Productafbeeldingen
Geadviseerde Producten

