Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
Hoge corrosiebestendigheid 317L roestvrij staalplaat voor chemische verwerking
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 317L/S31703 |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
CNC Laser die het Roestvrije staalplaat 310S 316L 321 410 420 430 431 snijden van ASTM A240
| PRODUCTEN: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
| Dikte: | 3.0100.0mm |
AISI304 roestvrijstalen spoel / SS304 spoelen 1000mm 1219mm 1500mm 2000mm koudgewalst
| Producten: | Kool van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 16.0 mm |
Roestvrij staal 304H Plaat / plaat SS304H Plaat Carbon 0.04-0.10 Voor warmtebestendige onderdelen
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304H / UNS S30409 |
| Breedte: | 1500 mm 1219 mm 1000 mm |
304 Warmgewalste roestvrijstalen plaat NO.1 Afwerking ASTM / ASME-conforme dikte 4-60 mm
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 304 / 1.4301 |
| Dikte: | 3.0 - 80.0mm |
legering 329 roestvrijstalen plaat UNS S32900 SS Plaat perfect voor lassen, fabricage en technische projecten
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 329 / S32900 |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
De warmgewalste Legering 317L/1,4438 van het de Plaatblad van Roestvrij staalrollen AISI317
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 317L / UNS S31703/EN 1,4438 |
| Dikte: | 0.430.0mm |
AISI202 4% nikkel roestvrij staal bandrol 2B koudgewalst
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
SA240 317L roestvrijstalen plaat koud gewalst en warm gewalst UNS S31703 in 1500 mm breedte
| Producten: | Plaat en plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 201 202 218 304 310S 310H 316L 317L 409L 430 enz. |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Vlekkeloos staal plaat & plaat dikte 3 mm 4 mm 5 mm voor vloer
| Producten: | roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | 304 316L |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |

