Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
SS Perforated Plates SS 304 Perforated Sheets Roestvrij staal 1.4301 Perforated Sheets 304L Roestvrij staal Perforated Plates
| Producten: | Geperforeerd plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| De diameter van het gat: | 1.0 - 20.0 mm |
Zwaar uitgevoerde 904L roestvrijstalen plaat, corrosiebestendige plaat voor fabricage en machines
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 904L / N08904 |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
Koudgewalste roestvrijstalen spoel met gepolijst oppervlak en breedte 10-1800 mm SS 304 strip
| Modelnummer: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | koudgewalst |
ENGELSE Standard 321 het Roestvrije staalplaat 1,4541 van ASTM GB JIS Roestvrij staalss Plaat en Blad
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 321 |
| Dikte: | 0.880.0mm |
Rang 201 Roestvrij staalbar 304 316L-Koude trekt Heldere EN van ASTM JIS DIN
| Producten: | Roestvrij staal Hexagonale Bar |
|---|---|
| Rang: | 201 304 303 316L 410 420 430 440 |
| Lengte: | 3m, 4m, 6m of douane als verzoek |
SUS316L de antislip ENGELSE Roestvrije Geruite Plaat van de Roestvrij staalplaat ASTM JIS GN
| Productennaam: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |
Het hittebestendige 310S-sS bladbroodje walste 0.516.0mm EN 1,4845 koud
| Producten: | Roestvrij staalrol |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 16.0mm |
421 430 het Roestvrije staalstrook van 439 Ijzerinox met 0.1mm 0.2mm 0.3mm 1mm 2mm Dikke 3mm
| PRODUCTEN: | roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
laag koolstofgehalte 301L 304L 316L 317L 904L roestvrijstalen plaatplaat SS plaat ASTM A240
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Corrosiebestendigheid Roestvrij staalplaat 316L 317L 2205 2507 904L 254SMO voor drukvaten
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |

