Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
904L Roestvrijstalen Plaat Ultra-Laag-Koolstoflegering voor Hoogwaardige Engineering
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 904L / N08904 |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
TISCO 436L Ferritisch Roestvrijstalen Plaat Laag Koolstofgehalte, Hoge Duurzaamheid voor Industriële Toepassingen
| producten: | Roestvrij stalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 436L |
| Dikte: | 0,5 - 3,0 mm |
Korrosiebestendig roestvrij staalplaat 439 uitstekende vormbaarheid en lasbaarheid
| producten: | Roestvrij stalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 439 |
| Dikte: | 0,5 - 10,0 |
ASTM 304 Roestvrije staal Diamond Tread Plate van de Roestvrij staal het Geruite Plaat voor Vloer
| Productennaam: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |
Roestvrij staal, met ruitenplaat 304 316L, antidraaiend 3 mm-8 mm
| Productennaam: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Grade: | 201/202/304/304L/316/316L/309S/310S/410/420/430 |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |
Premium 2507 Super Duplex Roestvrijstalen Plaatplaat Hoge Corrosiebestendigheid voor Offshore & Chemische Toepassingen
| producten: | Duplexplaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 2507 / S32750 |
| Dikte: | 1.0 - 30.0mm |
Koudgetrokken warmgewalste 310S roestvrijstalen buizen DN5 - DN200 SCH40S SCH80S SCH160S
| Products: | BA Stainless Steel Pipe |
|---|---|
| Grade: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Standard: | ASTM GB EN |
Legering 1.4482 / UNS S32101 Duplex Roestvrijstalen Plaat / Plaat met Uitstekende Lasbaarheid en Duurzaamheid
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | S32101 |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
UNS S31726 / 317LMN Roestvrij staal spoel / plaat / plaat ASTM EN GB-standaard
| Producten: | Platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 317LMN |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
2B oppervlakte roestvrij staal 304 micro-gaten plaat precision machined voor analytische instrumenten biomedische
| Producten: | Roestvrijstalen microgeperforeerde plaat |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| De diameter van het gat: | 0.1 - 10.0mm |

