Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
S32101 Duplex Roestvrijstalen Plaat Hoge Sterkte, Corrosiebestendige Plaat voor Industriële Toepassingen
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | S32101 |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
1.4162 S32101 Duplex Steel Plate Cost-Effective Alternative to 2205 Stainless Steel
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | S32101 |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
UNS S38815 Plaat van roestvrij staal van BAOSTEEL SS Plaat voor ketel en warmtewisselaar
| Producten: | Hairline Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Graad: | UNS S38815 |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm |
Premium 445 Stainless Steel Plate Excellent Heat Resistance and Toughness for Industrial Use
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 445 |
| Dikte: | 0.3 - 5.0mm |
304 Roestvrij Staal Watergolfplaat met 0,3 - 3,0 mm Dikte en Gepolijst Oppervlak voor Decoratieve Toepassingen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
100*100mm 304 Buis ERW Wleded van de Roestvrij staal de Vierkante Pijp in 6m Lengtedikte 2mm 3mm 4mm
| Producten: | De Pijp van roestvrij staalsauqre |
|---|---|
| Rang: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Norm: | EN VAN ASTM GB |
Hittebestendig roestvrij staal plaat UNS S30815 / 253MA / 1.4835 SS Plaat van TISCO
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | UNS S30815 |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Het Roestvrije staalplaat 316L 1,4404 SUS316L 1500mm 1800mm 2000mm van UNS S31603
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 316L |
| Dikte: | 0.4 - 16.0mm |
Koudgewalst 2B oppervlak 304 304L 304H roestvrijstalen plaat en plaat
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |

