Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
Premium 654SMO Cold Rolled Stainless Steel Plate Excellent Pitting Crevice Corrosion Resistance
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 654SMO |
| Dikte: | 0.3 - 5.0mm |
15-5PH Stainless Steel Cold-Rolled Sheets Ideal for Aerospace & Industrial Applications
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 15-5PH |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
304 316L 201 310S Plaat gesweisd roestvrij staal H-balk / gekruid Santi afwerking
| Naam van de producten: | Roestvrij staalstraal |
|---|---|
| Grootte: | 100*100 - 400*400mm of douane als verzoek |
| Graad: | 201 304 316L.etc |
304 3/4H roestvrij staal band 0.1 - 3.0mm Precision Slit Cutting SS strips
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.13.5mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Precision Cold-Rolled 15-5PH Stainless Steel Plate Superior Durability and Performance
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 15-5PH |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
2000 mm Breedte 304 / 304L roestvrijstalen plaat Dikte 3,0 - 40,0 mm Dikte SS plaat voor industrieel gebruik
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 304 304l |
| Standaard maat: | 2000*6000mm |
HRC52 - HRC60 Hoge hardheid 440C roestvrij staalplaten en -platen voor messen
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 440C |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
654SMO Cold Rolled Stainless Steel Plate High Strength Durability for Offshore and Chemical Applications
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 654SMO |
| Dikte: | 0.3 - 5.0mm |
254SMO Legering Staalplaat Roestvrij Staal van Marinekwaliteit met Uitzonderlijke Duurzaamheid
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 254SMO |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
Hoogwaardige 254SMO roestvrijstalen plaat, ideaal voor chemische en maritieme toepassingen
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 254SMO |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |

