Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
321 de koudgewalste Warmgewalste Heldere Ronde van de Roestvrij staalbar
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
TISCO BAOSTEEL 304 Roestvrij staal Geruite Plaat 2.0mm - 8.0mm Patroonblad
| Productennaam: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |
AISI304L roestvrijstalen plaat warmgewalst en koudgewalst SS plaatplaat 4ft 5ft breedte
| Producten: | Hairline Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Graad: | 201 304 304L 316L 430. enz. |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm |
Stainless steel plaatplaat SUS304 SUS316L SUS310S SS plaat met gaten
| Producten: | Geperforeerd plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| De diameter van het gat: | 1.0 - 20.0 mm |
Warmgewalste S32101 Duplex Roestvrijstalen Plaat Superieure Mechanische Eigenschappen en Putcorrosiebestendigheid
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | S32101 |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
Premium 254SMO roestvrijstalen plaat Superieure corrosiebestendigheid voor zware omstandigheden
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 254SMO |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
Warmgewalste 317L roestvrij staalplaat met uitstekende zuurbestandheid
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 317L/S31703 |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
Koudgewalste warmgewalste 321 roestvrijstalen plaat met helder oppervlak SS-plaat op voorraad
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
AISI 304 Glanzige achterzijde Anti-Slip roestvrij staal gekabelde plaat van TISCO
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | Voor de toepassing van deze verordening geldt dat de in bijlage I vermelde maatregelen worden toegep |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |
304 roestvrij staal ruitenplaat rijstpatteren anti-slip roestvrij platen
| Producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | 304 |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |

