Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
Roestvrij staal watergolfplaat watergolfpatroon SS plaat goud zwart helder spiegeloppervlak
| Producten: | Het Roestvrije staalblad van de waterrimpeling |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
0.6mm 0.8mm 1.0mm 1.2mm 1.5mm 2.0mm Edelstaal geïmprimeerd plaat voor het bureau
| Producten: | In reliëf gemaakt Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Cijfer: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
Roestvrijstalen reliëfplaat Regendruppelpatroon SS-plaat voor decoratie Spiegeloppervlak Met laserfilm
| Products: | Embossed Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Grade: | 304 201 316L 430 410S.etc |
| Standard: | ASTM EN JIS GB |
Regendruppelpatroon Roestvrijstalen Gevouwen Plaat SUS304 Dikte 0,6 - 2,0 mm SS Plaat
| Products: | Embossed Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Grade: | 304 201 316L 430 410S.etc |
| Standard: | ASTM EN JIS GB |
Geruite 304 Roestvrij staalplaat ASTM ENGELS DIN 201 316L 1000mm 1219mm 1500mm
| Productennaam: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |
Vlekkeloos staal checkplaat ASTM EN DIN AISI304 AISI316L AISI321 SS Patroonplaat
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | Voor de toepassing van deze verordening geldt dat de in bijlage I vermelde maatregelen worden toegep |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |
304 Hexagonale 201 Roestvrij staalstaaf 3m 4m 6m van 316L
| Producten: | Roestvrij staal Hexagonale Bar |
|---|---|
| Rang: | 201 304 303 316L 410 420 430 440 |
| Lengte: | 3m, 4m, 6m of douane als verzoek |
Koolstof 0,04% - 0,10% 316 roestvrijstalen platen Platen Lasersnijden Plsma Snijden zonder boor
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Super austenitisch 317L roestvrij staalplaat koudgewalst en warmgewalst S31703 roestvrij staal
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
316 RVS plaat 4mm-30mm op maat gesneden
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 304L 316L 310S 321 2205 2507 904L 254SMO. enz. |
| Dikte: | 0.6 - 30.0mm |

