Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
304 roestvrij staal plaat 2B Afwerking 0,4-80 mm Dikte
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 304L 316L 310S 321 2205 2507 904L 254SMO. enz. |
| Dikte: | 0,4 -80,0mm |
Duplex 2205 Roestvrij staalplaat 0.416.0mm ENGELSE 10088-2 1,4462
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 2205 |
| Dikte: | 0.4 - 16.0mm |
100*100mm 304 Buis ERW Wleded van de Roestvrij staal de Vierkante Pijp in 6m Lengtedikte 2mm 3mm 4mm
| Producten: | De Pijp van roestvrij staalsauqre |
|---|---|
| Rang: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Norm: | EN VAN ASTM GB |
ASTM A312 AISI304 roestvrijstalen buis waterpijp uitlaatgaspijp TP304 buis
| Producten: | de buis van de roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Graad: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| Standaard: | ASTM GB EN |
Warmgewalste 304 roestvrijstalen plaat Dikte 6-50mm Breedte 1500mm 1800mm 2000mm
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 304 / 1.4301 |
| Dikte: | 3.0 - 80.0mm |
Antislip Geruit het Roestvrije staalblad van 201 304 316L
| Productennaam: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |
EN 1,4466 de Plaatdikte van het Roestvrij staalblad 0,5 - 20.0mm EN 10088
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
De Plaat ASTM A240 UNS S31254 0,6 - 30.0mm SS van het legerings254smo Roestvrije staal
| Productennaam: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Rang: | 254SMO |
| Dikte: | 0.630.0mm |
Warmtebestendige 316H / S31609 / 1.4436 roestvrijstalen plaatplaat / SS plaat 4 * 8ft of 5 * 20ft
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 316H / S31609 |
| Dikte: | 0.6 - 30.0mm |
ASTM EN DIN JIS Standaard roestvrij staal gecheckerd / roestvrij staal diamanten plaat
| Producten: | roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | 304 316L |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |

