Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Κανονικό ατσάλι επικάλυψης με αλουζίνιο για εσωτερικές διακοσμήσεις και φωτιστικά σε προδιαγραφές 1220*2440mm
Λεπτομέρειες
| Πάχος | 0,12 - 3,0 χλστ | Πλάτος | 914 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm |
|---|---|---|---|
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος | Βάρος πηνίου | 2 τόνοι - 8 τόνοι |
| Εσωτερική διάμετρο πηνίου | 508 mm ή 610 mm | Τύπος Επιφάνειας | Κανονική σπάγγα / μη σπάγγα |
| Επικάλυψη ψευδαργύρου | Δελτίο ΕΚΤ αριθ. | aluzinc επίστρωμα | AZ40 - AZ180 |
| Τύπος ζωγραφικής | PE,HDP,SMP,PVDF | Μέγεθος φύλλου | 1220*2440, 1500*3000, 1500*6000, 2000*6000mm |
| Πάχος μοτίβου | 0,17 - 1,5 χλστ | Πάχος επίστρωσης | 20-25um/5-10um |
| Επικάλυψη στρώσεων | Πάνω από 2 στρώματα, κάτω 1 στρώμα | Αντοχή στη θερμότητα | > 300 ° C |
| MOQ | 5 τόνοι | ||
| Επισημαίνω | Normal Spangle επικαλυμμένο με αλουζίνκο ατσάλι,Φύλλο χάλυβα Galvalume 1220*2440mm,Διακοσμητικά Εσωτερικών Χώρων Προβαμμένο γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα |
||
Περιγραφή προϊόντων
Ανοξείδωτος χάλυβας με επίστρωση αλουμινίου και ψευδαργύρου με κανονικό σπινθήρα
Υψηλής ποιότητας χάλυβας με επίστρωση αλουμινίου και ψευδαργύρου, ειδικά σχεδιασμένος για εσωτερικές διακοσμήσεις και φωτιστικά.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Όνομα προϊόντος | Επίπεδο γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα / Επίπεδο φύλλο χάλυβα Galvalume / Προβαμμένο γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Πάχος | Γαλβανισμένο: 0,12 - 3,0mm Galvalume: 0,25 - 3,0mm Προβαμμένο Γαλβανισμένο: 0,12 - 1,2mm |
| Πλάτος | 914mm, 1000mm, 1200mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm ή προσαρμοσμένες απαιτήσεις |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βάρος πηνίου | 2 - 8 Τόνοι |
| Εσωτερική διάμετρος πηνίου | 508mm ή 610mm |
| Επιφάνεια | Γαλβανισμένο: Κανονικός σπινθήρας/χωρίς σπινθήρα Ψευδάργυρος (Z30-Z275) Galvalume: AZ40-AZ180 Προβαμμένο: Επιστρώσεις PE, HDP, SMP, PVDF |
| Πρότυπο | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, AS, κ.λπ. |
Κέντρο Προϊόντων
Προβαμμένο γαλβανισμένο πηνίο χάλυβα (PPGI)
Έγχρωμη επικαλυμμένη πλάκα χάλυβα κατασκευασμένη με ψυχρής έλασης χάλυβα και γαλβανισμένο χάλυβα ως βασικές πλάκες. Διαθέτει επεξεργασία επιφανείας, συνεχή εφαρμογή επίστρωσης, διαδικασίες ψησίματος και ψύξης. Προσφέρει ελαφριά κατασκευή, ελκυστική εμφάνιση και εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση.
Εφαρμογές: Κατασκευαστική βιομηχανία, ναυπηγική, κατασκευή οχημάτων, οικιακές συσκευές, ηλεκτρική βιομηχανία.
Πηνίο γαλβανισμένου χάλυβα
Επίπεδο φύλλο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου που παρέχει οικονομική και αποτελεσματική πρόληψη σκουριάς. Οι επιφανειακές επεξεργασίες περιλαμβάνουν κανονικό σπινθήρα, μικρό σπινθήρα και μεγάλου σπινθήρα παραλλαγές.
Ποιοτικά Πρότυπα: Εξαιρετική εμφάνιση χωρίς ελαττώματα, συμπεριλαμβανομένης της μη επίστρωσης, των οπών, των ρωγμών, της σκουριάς, της υπερβολικής πάχους επίστρωσης, της τριβής, της βρωμιάς χρωμικού οξέος ή της λευκής σκουριάς.
Πηνίο χάλυβα Galvalume
Σύνθεση κράματος: 55% αλουμίνιο, 43% ψευδάργυρος, 2% πυρίτιο στερεοποιημένο στους 600°C. Διαθέτει πυκνή κρυσταλλική δομή τετραπλής σύνδεσης με ανώτερη αντοχή στη διάβρωση (3 φορές καθαρό γαλβανισμένο φύλλο).
Εφαρμογές: Εξωτερικά πάνελ κτιρίων, σωλήνες καμινάδας, φούρνοι, φωτιστικά, αμπαζούρ ηλιακών λαμπτήρων. Αντέχει σε θερμοκρασίες άνω των 300°C.
Προϊόντα Επίδειξης
| Προϊόν | Προβαμμένο φύλλο χάλυβα με εκτύπωση μοτίβων |
|---|---|
| Εισαγωγή | Έγχρωμες πλάκες εκτυπωμένες σε γαλβανισμένα ή αλουμινο-ψευδαργυρούχα υποστρώματα χρησιμοποιώντας τεχνολογία εκτύπωσης μεταφοράς ή κάλυψης με φιλμ |
| Χαρακτηριστικά | Έντονα χρώματα, ποικιλία μοτίβων, συμπεριλαμβανομένης της εκτύπωσης μαρμάρου, παραλλαγής, ξύλου |
| Μέγεθος | Πάχος: 0,17 - 1,5mm, Πλάτος: λιγότερο από 1,5mm |
| Χρώμα & Μοτίβο | Προσαρμόσιμο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βασικό Υλικό | Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα / Γαλβαλουμινισμένο φύλλο χάλυβα |
| Πάχος επίστρωσης | 20-25um/5-10um |
| Τύπος επίστρωσης | Πάνω από 2 στρώσεις, κάτω 1 στρώση |
| ID πηνίου | Φ510mm/610mm |
| Εφαρμογή | Οικιακές συσκευές, έπιπλα, πόρτες και παράθυρα, εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση |
Εμπορικές Πληροφορίες
| MOQ | 5 Τόνοι |
|---|---|
| Όρος πληρωμής | TT ή 100% LC κατά την όψη |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία αξιόπλοη |
| Λιμάνι φόρτωσης | Λιμάνι Σαγκάης, Λιμάνι Qingdao, Λιμάνι Tianjin |
| Φόρτωση εμπορευματοκιβωτίου | 20ft εμπορευματοκιβώτιο FCL, LCL |
| Χρόνος παράδοσης | Εντός 15 ημερών |
Πληροφορίες Εταιρείας
Είμαστε μια σύγχρονη επιχείρηση που ειδικεύεται στην επεξεργασία, πώληση και διανομή πλακών υψηλής ποιότητας, εγγεγραμμένη στην πόλη Wuxi. Το χαρτοφυλάκιο προϊόντων μας περιλαμβάνει έγχρωμη επίστρωση, γαλβανισμένες, αλουμινο-ψευδαργυρούχες, ψευδαργυρο-αλουμινίου-μαγνησίου και αλουμινο-μαγνησίου-μαγγανίου υψηλής ποιότητας μεταλλικές πλάκες.
Στρατηγικές Συνεργασίες
Διατηρούμε ισχυρές συνεργατικές σχέσεις με μεγάλα εγχώρια χαλυβουργεία, συμπεριλαμβανομένων των Ye Hui (Κίνα), Baoshan Iron & Steel, Shougang, Magang, Hangang, Rizhao Steel και Jiangyin ZongCheng Steel.
Εφαρμογές
Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται ευρέως σε κτίρια μεταλλικών κατασκευών, μεταλλικά δομικά υλικά, χαλύβδινους σιλό, σωλήνες εξαερισμού, περιβλήματα μηχανολογικού και ηλεκτρολογικού εξοπλισμού, πλάκες οικιακών συσκευών, ανελκυστήρες, πλάκες καθαρισμού, εξαρτήματα πρεσών αυτοκινήτων και άλλους τομείς.
Εξειδίκευση
Η ομάδα μας έχει μέσο όρο άνω των 8 ετών εμπειρίας στον κλάδο, επιτρέποντάς μας να παρέχουμε προσαρμοσμένες λύσεις προμήθειας και να βελτιώνουμε την αποδοτικότητα της εφοδιαστικής αλυσίδας για τους πελάτες μας.
Δεσμευόμαστε να παρέχουμε τέλειες λύσεις ζήτησης και να υπηρετούμε ως ο κορυφαίος πάροχος υπηρεσιών προϊόντων χάλυβα υψηλής ποιότητας με επίστρωση και επιμετάλλωση στην Κίνα.
Επικοινωνήστε μαζί μας
Συνιστώμενα προϊόντα

