Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
0.16-3.0 mm πάχος Αλουζίνιο επιχρισμένο χάλυβα για πλακέτα εμπορευματοκιβωτίων με σχιστή άκρη
Λεπτομέρειες
| Εύρος πάχους | 0,16-3,0 χλστ | Πλάτος φύλλου | 914 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm |
|---|---|---|---|
| Προσαρμοσμένο μήκος | Σύμφωνα με την απαίτηση | Βάρος πηνίου | 2 τόνοι - 8 τόνοι |
| Εσωτερική διάμετρο πηνίου | 508 mm ή 610 mm | Επικάλυψη ψευδαργύρου | Δελτίο ΕΚΤ αριθ. |
| aluzinc επίστρωμα | AZ40 - AZ180 | Τύπος ζωγραφικής | PE,HDP,SMP,PVDF |
| Πρότυποι κανονισμοί | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, AS | Πάχος εκτύπωσης μοτίβου | 0,17 - 1,5 χλστ |
| Πάχος επίστρωσης | 20-25um/5-10um | Επικάλυψη στρώσεων | Πάνω από 2 στρώματα, κάτω 1 στρώμα |
| Αντοχή στη θερμότητα | > 300 ° C | Σύνθεση κράματος | 55% Al, 43% Zn, 2% Si |
| Προδιαγραφές φύλλου | 1220*2440, 1500*3000, 1500*6000, 2000*6000mm | ||
| Επισημαίνω | Πάχος 0,16-3,0 mm Χάλυβας με επίστρωση Aluzinc |
||
Περιγραφή προϊόντων
Επισκόπηση προϊόντος
Χάλυβας με επίστρωση αλουμινίου-ψευδαργύρου πάχους 0,16-3,0 mm για θαλάσσιες, αγροτικές και οικοδομικές εφαρμογές
Προδιαγραφές προϊόντος
| Όνομα προϊόντος | Επίχρυσο φύλλο χάλυβα / Φύλλο χάλυβα Galvalume / Προβαμμένο επίχρυσο φύλλο χάλυβα |
| Πάχος |
Επίχρυσο φύλλο χάλυβα: 0,12 - 3,0 mm Φύλλο χάλυβα Galvalume: 0,25 - 3,0 mm Προβαμμένο επίχρυσο φύλλο χάλυβα: 0,12 - 1,2 mm |
| Πλάτος | 914mm, 1000mm, 1200mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm ή προσαρμοσμένες απαιτήσεις |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βάρος πηνίου | 2 - 8 τόνοι |
| Εσωτερική διάμετρος πηνίου | 508mm ή 610mm |
| Επιφάνεια |
Επίχρυσο: Κανονικό σπινθήρισμα / χωρίς σπινθήρισμα Ψευδάργυρος: Z30 - Z275 Galvalume: AZ40 - AZ180 Προβαμμένο: Τύποι βαφής: PE, HDP, SMP, PVDF |
| Πρότυπο | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, AS, κ.λπ. |
Σειρά προϊόντων
Προβαμμένο πηνίο χάλυβα (PPGI)
Έγχρωμη επικαλυμμένη πλάκα χάλυβα που χρησιμοποιεί ψυχρής έλασης χάλυβα και επικαλυμμένο χάλυβα ως βασικές πλάκες, με προεπεξεργασία επιφάνειας και συνεχή εφαρμογή επίστρωσης. Προσφέρει ελαφριά κατασκευή, ελκυστική εμφάνιση και εξαιρετική απόδοση κατά της διάβρωσης για εφαρμογές άμεσης επεξεργασίας.
Πηνίο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου
Πλάκα χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου που παρέχει οικονομική και αποτελεσματική πρόληψη σκουριάς. Διατίθεται σε διάφορες καταστάσεις επιφάνειας, συμπεριλαμβανομένων κανονικών, μικρών και μεγάλων σπινθήρων με πρότυπα εμφάνισης ελεγχόμενης ποιότητας.
Πηνίο χάλυβα Galvalume
Κράμα σύνθεσης 55% αλουμινίου, 43% ψευδαργύρου και 2% πυριτίου που σχηματίζει πυκνή δομή κρυστάλλου τετραπλής σύνδεσης. Διαθέτει εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση (3 φορές καθαρό γαλβανισμένο φύλλο), αντοχή στη θερμότητα έως 300°C και διακοσμητικό μοτίβο επιφάνειας άνθους ψευδαργύρου.
Προτεινόμενο προϊόν: Φύλλο χάλυβα με εκτύπωση μοτίβων
| Προϊόν | Φύλλο χάλυβα με εκτύπωση μοτίβων |
| Εισαγωγή | Έγχρωμη πλάκα εκτυπωμένη σε υποστρώματα γαλβανισμένου ή αλουμινίου-ψευδαργύρου χρησιμοποιώντας τεχνολογία εκτύπωσης μεταφοράς ή κάλυψης με φιλμ |
| Χαρακτηριστικά | Φωτεινά χρώματα, ποικιλία μοτίβων, συμπεριλαμβανομένης εκτύπωσης μαρμάρου, παραλλαγής, ξύλου |
| Μέγεθος | Πάχος: 0,17 - 1,5 mm, Πλάτος: λιγότερο από 1,5 mm |
| Χρώμα & Μοτίβο | Προσαρμοσμένο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βασικό υλικό | Επίχρυσο φύλλο χάλυβα / Φύλλο χάλυβα Galvalume |
| Πάχος επίστρωσης | 20-25um/5-10um |
| Τύπος επίστρωσης | Πάνω από 2 στρώσεις, κάτω 1 στρώση |
| ID πηνίου | Φ510mm/610mm |
| Εφαρμογή | Οικιακές συσκευές, έπιπλα, πόρτες και παράθυρα, εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση |
Εμπορικές πληροφορίες
| MOQ | 5 τόνοι |
| Όρος πληρωμής | TT ή 100% LC κατά την όψη |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία αξιόπλοης θάλασσας |
| Λιμάνι φόρτωσης | Λιμάνι Σαγκάης, Λιμάνι Qingdao, Λιμάνι Tianjin |
| Φόρτωση εμπορευματοκιβωτίου | 20ft εμπορευματοκιβώτιο FCL, LCL |
| Χρόνος παράδοσης | Εντός 15 ημερών |
Εταιρικό προφίλ
Είμαστε μια σύγχρονη επιχείρηση που ειδικεύεται στην επεξεργασία, πώληση και διανομή πλακών υψηλής ποιότητας, εγγεγραμμένη στην πόλη Wuxi. Η γκάμα των προϊόντων μας περιλαμβάνει έγχρωμη επίστρωση, γαλβανισμένη, επίστρωση αλουμινίου-ψευδαργύρου, ψευδάργυρο-αλουμίνιο-μαγνήσιο και πλάκες αλουμινίου-μαγνησίου-μαγκανίου υψηλής ποιότητας.
Συνεργασίες & Εφαρμογές
Διατηρούμε ισχυρές συνεργατικές σχέσεις με μεγάλα εγχώρια χαλυβουργεία, συμπεριλαμβανομένων των Ye Hui (Κίνα), Baoshan Iron & Steel, Shougang, Magang, Hangang, Rizhao Steel και Jiangyin Zongcheng Steel. Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται ευρέως σε κτίρια μεταλλικών κατασκευών, μεταλλικά δομικά υλικά, χαλύβδινους σιλό, σωλήνες εξαερισμού, περιβλήματα μηχανικών και ηλεκτρικών συσκευών, πλάκες οικιακών συσκευών, ανελκυστήρες, πλάκες καθαρισμού και εξαρτήματα πρεσαρίσματος αυτοκινήτων.
Εξειδίκευση & Υπηρεσία
Η ομάδα μας έχει μέσο όρο άνω των 8 ετών εμπειρίας στον κλάδο, επιτρέποντάς μας να παρέχουμε προσαρμοσμένες λύσεις εφοδιασμού και να βελτιώνουμε την αποδοτικότητα της εφοδιαστικής αλυσίδας για τους πελάτες μας. Δεσμευόμαστε να είμαστε ο καλύτερος συνεργάτης σας στον κλάδο.
Καθοδηγούμενοι από την αξία μας για βιώσιμη ανάπτυξη, είμαστε αφοσιωμένοι στην παροχή τέλειων λύσεων ζήτησης και στην τοποθέτησή μας ως ο κορυφαίος πάροχος υπηρεσιών προϊόντων χάλυβα υψηλής ποιότητας επίστρωσης και επιμετάλλωσης στην Κίνα.
Στοιχεία επικοινωνίας
Συνιστώμενα προϊόντα

